7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Jumbo, yaşam alanlarınızda eşsiz tasarım özelliklerine sahip ürünler barındırabilmenizi sağlar. Dekoratif ve kullanım fonksiyonelliği sağlayabilecek ürün kullanımı gerçekleştiren marka, kurulduğu ilk günden beri doğal malzemelerden üretimini yapmaktadır.

1947 yılında İstanbul’da Çemberlitaş semtinde kuruluşunu gerçekleştiren Jumbo markası, son yıllarda özellikle dekoratif ürün yelpazesi konusunda Türkiye’nin en önemli markalarından biri olmuştur. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler de sunmayı başaran Jumbo, zengin ürün yelpazesiyle yaşam alanlarınızın her noktasına ulaşabilmeyi başarmıştır.

Sofra, ikram, mutfak ve ev dekorasyonu gibi alanlarda ürün sunan Jumbo, Türkiye’de mağazaları ve aynı zamanda sanal mağazasıyla hizmet vermektedir. Uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeken Jumbo, müşterilerinden gelen geri dönüşlere en hızlı şekilde cevap verebilmektedir. Ayrıca müşterilerinden gelen dönüşleri değerlendiren firma bu dönüşler sayesinde hizmet kalitesini de her geçen gün yükseltmeye devam etmektedir.

Dekoratif ürünleriyle dikkat çeken ve insanların yaşam alanlarını daha estetik bir hale getiren markaya çağrı merkezi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Jumbo çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 432 00 99 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!