İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamlayanlar ve eğitimini tamamladıktan sonra eğitim hayatına devam etmek isteyenler üniversitelerde eğitim görebilmektedir. 4 yıllık lisans eğitiminin yanı sıra aynı zamanda ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi farklı akademik alanlarda kendinizi geliştirebileceğiniz üniversite alanları bulunmaktadır.

Türkiye’nin bütün şehirlerinde en az bir adet üniversite yer almaktadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi’de bu üniversiteler arasında yer almaktadır. 2014 yılında kurulan İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir’in Balçova ilçesinde yer almaktadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Psikoloji SUNY-Fredonia Çift Diploma Programı Sosyoloji Mütercim Tercümanlık İşletme Fakültesi Ekonomi SUNY-Cortland Çift Diploma Programı İşletme İşletme SUNY-Newpaltz Çift Diploma Programı Lojistik Yönetimi Uluslararası Ticaret ve Finansman Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Muhasebe ve Denetim Sigortacılık ve Risk Yönetimi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık İçmimarlık ve Çevre Tasarımı gibi bölümler yer almaktadır.

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin aynı zamanda 0232’li çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Öğrenci işlerine bağlanmak isterseniz 0232 279 25 25 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bütün öğrencilik işlemleriniz ile ilgili destek alabilmek için aynı numaradan yararlanabilirsiniz. Öğrenci işleri sizlere o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre sonra cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!