İzgaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye genelinde evlerimize ve iş yerlerimize giren doğalgazın satımını ve dağıtımını yapan firmalar bölgesel olarak birbirinden ayrılmıştır. 1992 yılında kurulan İzgaz, Kocaeli (İzmit) ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur.

İzgaz, kendi bölgesindeki doğalgaz dağıtımı ve satışından sonra desteğinden de sorumlu olan bir firmadır. İzgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer adet çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile yeni abonelik açma işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve faturalarınızı da sorgulayabilirsiniz.

İstek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz İzgaz iletişim numarası 444 33 41 numarasıdır. Ayrıca 187 numarası üzerinden de İzgaz’a ulaşabilirsiniz. O günün yoğunluğuna göre çağrı merkezi yetkililerinin çağrılarınızı cevaplayabilmesi kısa bir süre alabilir.


İzgaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için 3 yorum

  1. İzgaz çağrı merkezi çok hızlı bağlanıyor. Müşteri temsilcileri yaşadığınız sorunlar ile ilgili gayet bilgili kişiler. Fatura ile ilgili sorunumu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturdular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir