İtopya bilgisayar Telefon Numarası: 08502592696

İnternet üzerinden güzel bir bilgisayar toplama, oyun bilgisayarı yapma isteği olduğunda gaming bilgisayarlarından tutun da çevre birimleri olarak mouse, klavye, monitör ve daha birçok şeyi tek bir adres olarak siz de itopya.com üzerinden alabiliyorsunuz. En iyi şekilde faydalanacağınız marka olan itopya.com bugün Türkiye’de en büyük gaming bilgisayar satan, e-ticaret platformlarından biridir.

IT çözümleriyle birlikte bugün pek çok sektörün ihtiyaçlarına çözüm sunacak şekilde güçlü kişisel bilgisayarlardan kurumsal bilgisayarlara kadar avantajlı fiyatlarıyla beraber yepyeni şeyler sunuyor. Gaming ürünlerin pek çoğunda hızlı bir lider olma yolunda ilerlemiş olan İtopya Bilgisayar ile birlikte siz de her zaman ihtiyaçlarınıza uygun şekilde bilgisayar toplayabilirsiniz. İster her bir bilgisayar biriminin tek tek alımını yapabilir, isterseniz de doğrudan hazır bilgisayarlara bakabilirsiniz. Bu anlamda İtopya Bilgisayar çağrı merkezi hattına da ulaşarak dilediğiniz konularda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Gaming ürünleriyle ilgili günümüz şartları içinde Türkiye’de masaüstü bilgisayar ve hazır sistemler olarak pek çok açıdan hem test edilmiş şekilde hem de güvenli bir biçimde marka olarak hizmet sağlayan İtopya Bilgisayar ile çalışabilirsiniz. Güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan marka, bugün %100 garanti ve teknik destek – montaj gibi konularda sağladığı tam destek, kargo güvenceleriyle beraber gerek satış gerekse satış sonrası destek konusunda müşterilerine, müşteri odaklı desteği eksik etmiyor. Bu anlamda da her zaman bilgisayar ekipmanlarına dair her şeyi tek kalemde, tek adresiniz olan İtopya Bilgisayar üzerinden alabiliyorsunuz.

Olası soru ve sorunlarınıza karşı da İtopya Bilgisayar müşteri hizmetleri ile iletişimde olabilir, bilgi, destek, öneri ya da sorularınız varsa satış öncesinde de sorularınızı paylaşarak çağrı merkezindeki telefon yetkilileriyle görüşerek bilgi alabilirsiniz.

IT ve Gaming Bilgisayarları ITOPYA’dan Alabilirsiniz

İtopya Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası: 08502592696

İlk mağaza açılışını Acıbadem’de yapan İtopya, bugün IT ve Gaming bilgisayarlar alanında en iyi markalardan biridir. İkinci şubesi ise Beylikdüzü ilçesinde olan, İstanbul’da başlangıç yapan bu marka bugün Türkiye’nin her yerine e-ticaret imkanlarıyla beraber bu pazarda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı istiyor. Güvenilir müşteri memnuniyeti desteğiyle beraber bugün, fiyat politikasına sunduğu destekler ve mutlu çalışanlarıyla beraber her zaman en iyisini, en hızlı kargo süreçleriyle sizlere ulaştırmayı hedefliyor.

Bu alanda faydalanacağınız güçlü ve güvenilir şekilde İtopya Bilgisayar iletişim numarası ile kaliteli bir çözüm noktasında destek ve önerilere açık şekilde de fayda görebilirsiniz. Bu alanda yararlanacağınız, kaliteli bir şekilde bilgisayar toplamak ve en uygun fiyat çözümünde de destek görebilmek adına iletişimde olup hem satış öncesi hem de satış sonrasında bilgi – destek alabilirsiniz.

İtopya Bilgisayar Çalışma Saatleri

Çağrı merkezine ulaşmayı istediğinizde hafta içi saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında ufalabilirsiniz. Eğer hafta sonu müşteri hizmetleri desteğinden faydalanmak isterseniz de aşağıda yer alan e-posta adresinden iletişime geçebilir, en hızlı şekilde müşteri hizmetlerinden destek ve bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde bilgi, öneri ve isteklerinizi paylaşacağınız şekilde de iletişimde kalabilirsiniz.

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İstanbul’da 2 fiziksel mağazası ve internet ortamında da e-ticaret internet sitesiyle beraber en iyi şekilde fayda sağlayan İtopya Bilgisayar’dan yapacağınız tüm alışveriş süreçleriniz öncesinde kampanyalar, duyurular ve çeşitli indirimlerle ilgili sosyal medya üzerinden takipte kalabilirsiniz. Hem aşağıdaki e-posta adresini kullanarak bilgi edinebilir hem de sosyal medya hesaplarında yaptıkları duyurularla indirimleri siz de yakalayabilirsiniz.

Eposta Adresiinfo@itopya.com

İTOPYA BİLGİSAYAR Facebook

İTOPYA BİLGİSAYAR Twitter

İTOPYA BİLGİSAYAR İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!