7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

İstikbal Mobilya 1957 yılında Boydak Holding’e bağlı olarak Kayseri’de kurulmuştur. Mobilya şirketi olarak ünlenen İstikbal, aynı holdingin sahip olduğu Bellona ile kardeş markalar arasındadır. İstikbal, Türkiye’nin her metrekaresinde hizmet vermektedir. Dünya üzerinde ise 70’den fazla ülkede 1100’ü aşkın mağazasıyla hizmet sunmaktadır.

İstikbal’in genel politikası tüketici odaklı bir politika olarak ön plana çıkmaktadır. Satış sonrası hizmeti, kalitesi, geniş ürün çeşitliliği ve yenilikçi tasarım çözümleriyle ilgi gören marka rahatlık ve kaliteden asla ödün vermemektedir.

Geliştirdiği yeni nesil mobilya tasarımlarıyla dikkat çeken ve standartların üzerinde hizmet sunan İstikbal, müşteri geri dönüşlerini dikkate alan bir markadır. İstikbal aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Dünya kalite standartlarında hizmet veren İstikbal her geçen gün hizmet kalitesini bir üst seviyeye taşımaya devam etmektedir.

İstikbal çağrı merkezi üzerinden marka ürünleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 33 44 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!