2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

İstikbal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4443344

1957 yılından bu yana Türk mobilya şirketi olarak kurulan markalarda, öncü olan kuruluş İstikbal Mobilya A.Ş olmaktadır. Kuruluşu Kayseri olan şirket, Boydak Grubunun patronu olan Hacı Boydak tarafından kurulmuştur. Türkiye’de mobilya denildiğinde yıllardan beri ilk akla gelen kaliteli markalardan biri İstikbal olmuştur. Her kaliteli marka ile eşdeğer şekilde hizmet sağlayan İstikbal müşterisi olduğunuzda, İstikbal çağrı merkezi ile birlikte satış öncesi veya sonrası gibi süreçlerinizin tamamında hem bilgi hem de destek alabilirsiniz.

Bugün 1000’e yakın mağazasıyla beraber Türkiye’de ve hatta dünyada marka olma yolunda ilerlemekte olan İstikbal, 70’den fazla farklı ülkelerde de kendi markasıyla beraber hizmet sağlıyor. Birçok ülkede 110 mağazasıyla beraber toplamda 5000 farklı satış noktası, Türk kalitesini taşımakta ve hizmet sağlamaktadır.

Sektöre kazandırdığı yenilikçi tasarımlarıyla beraber her türlü mobilya ihtiyaçlarınızı karşılamakta olduğunuz İstikbal ile birlikte hem yenilikçi hem de teknoloji ile birleşen üretim süreçleriyle beraber ürün tasarımı ve kalitesi, her geçen gün daha da iyileşmektedir.

İstikbal ile birlikte bugün oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odaları, genç ve bebek odaları, mutfak masa ve sandalyesi gibi pek çok ürün gruplarından faydalanabilirsiniz. Tüm ürün gruplarında aradığınız her şeyi de telefon ile sormak istediğinizde İstikbal müşteri hizmetleri ile iletişimde kalarak görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

İstikbal Satış Noktaları

Yukarıda satış noktalarının olduğu adreste, İstikbal’in satış noktalarının, bayilerinin hangi adreslerde olduğunu da görebilirsiniz. Birçok şehirde binlerce satış noktasından dilediğinizi seçebilir ve istediğiniz ürün grubunu da satın almak için görüşebilirsiniz.

İstikbal Servis Noktaları

İstikbal’in tüm servis noktaları da yine yukarıda paylaştığımız adres olurken İstikbal iletişim numarası ile birlikte de çağrı merkezine ulaşabilir, destek alabilirsiniz. İstediğiniz her zaman görüşeceğiniz çağrı merkezi, merak ettiğiniz konular hakkında sizlere bilgi verirken aynı şekilde İstikbal müşteri hizmetleri desteğinden de satış sonrasında dilediğiniz şekilde faydalanmış olacaksınız.

İstikbal Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer siz de İstikbal bayisi olmak istiyorsanız bunun için İstikbal ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için çok uygun şartlar altında açacağınız bayilik modeli için iletişime aşağıdaki form üzerinden geçebilirsiniz. Bu form ile resmi İstikbal web sitesinden yetkililerle görüşerek, onların sizlere ulaşmasını talep edebilirsiniz.

İstikbal Bayilik Başvurusu: https://www.istikbal.com.tr/bayilik-basvuru-formu

İstikbal Çağrı Merkezi Numarası

İstikbal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4443344

Tüm görüş, öneri, istek ve şikâyet konularıyla ilgili telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 444 33 44 dışında 0850 222 33 44 nolu telefon numarası da İstikbal’in iletişim hattı olup istediğiniz gibi görüşme sağlayabilirsiniz. Eğer bayinizle görüşme yaptıktan sonra hala bir karara varılamadıysa, bu konularda direkt olarak 0850’li telefon numarasından hem bilgi talebinde bulunabilir hem de işlem takibinizi yapabilirsiniz.

İstikbal İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-posta ve sosyal medya hesapları üzerinden de İstikbal ile hem yazılı iletişimde kalabilir hem de isterseniz sosyal medya hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden beklenen kampanya ve özel indirimler hakkında anında takipte kalabilir, istediğiniz ürün gruplarını takip edebilirsiniz.

İstikbal E-posta Adresi: kurumsalsatislar@istikbal.com.tr

İSTİKBAL Facebook

İSTİKBAL Twitter

İSTİKBAL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!