İste Gelsin Telefon Numarası: 0850 255 17 17

Sanal market ya da online sipariş verebileceğiniz market kategorisi içerisinde diğer online marketler gibi hizmet veren İstegelsin, günümüzün en büyük markalarından biridir. Marketlerle satın almak istediğiniz ürünlere ait her şeyi online sipariş vererek satın alımı çok daha basite indirgeyen ve hızlıca siparişlerinizi kapınıza bırakan bir ağı sayesinde ihtiyaçlarınızı her zaman tamamlayıcı bir girişimdir.

Korona virüs sonrasında online market alışveriş ihtiyacının arttığı bu dönemde, rafları dolaşarak ürünleri sepete ekleyip daha sonra 5-10 dk boyunca sıra beklemenin yerine hızlıca ve pratik şekilde evdeyken siparişlerinizi seçip istediğiniz gibi kapınıza kadar market alışverişinizin yapılmasını sağlayın. Siz markette vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan seçtiğiniz ürünler anında kapınızda! Eksik veya hatalı bir ürün geldiğinde ulaşabileceğiniz İstegelsin müşteri hizmetleri telefon numarası ise sayfamızdan erişebilirsiniz.

Herhangi bir aksaklık ya da soruna karşı taleplerinizi bildirebilir ve ilgilenilmesini isteyebilirsiniz. Hızlı, pratik ve sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşan temsilcilerle beraber görüşerek İstegelsin tecrübelerinizi aktarabilir, paylaşabilirsiniz.

İste Gelsin Sipariş Teslimat Nakliye Ücreti Var mı?

Bu nakliye ücreti çok değişkendir. İstegelsin’in kendi belirlediği tutarlar arasında sipariş verirsen evet, İstegelsin ile yapacağınız alışverişlerde teslimat ücreti ödersiniz. Bu durumda 60 TL ile 150 TL arası siparişlerinizde 5,90 TL nakliye ücreti bulunmaktadır. Eğer 150 TL ve üstü alışveriş yaparsanız teslimat ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

Zaten sipariş vermek için minimum harcama tutarınız 60 TL’dir. Eğer sipariş oluşturduktan sonra toplayıcı tarafından ürünler hazırlamaya başlamadan siparişi iptal etmek isterseniz, edebilirsiniz. Çok kısa bir süre olan bu aralıkta, sipariş oluşturmak ve ödeme yapma işlemleri sonrasında toplayıcı ürünleri toplamadan hemen iptal etmek için ortalama 4 – 5 dakikalık bir zamanınız var demektir. Olası problemlere karşı İstegelsin iletişim numarası ile birlikte sorun çözen temsilcilerle görüşebilir, iptal ettiğiniz siparişlerinizin ödemesi kartınıza iade olmadığında ya da benzer süreçlerde anında destek alabilirsiniz.

İste Gelsin Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

İste Gelsin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 255 17 17

İstegelsin tarafından tüm süreçlerde sizlere çağrı merkezi destek sağlamaktadır. Muhatap bulmak adına çağrı merkezini her zaman arayabilir ve destek alabilirsiniz. Eğer bir sipariş iptal olduysa ve ücret iadelerinin ne zaman olacağını sormak istiyorsanız 5 iş günü içerisinde bankalara bağlı bir süre içerisinde iade gerçekleştiği gibi, 5 iş gününü geçerse İstegelsin çağrı merkezi arayarak bilgi alabilir ve sorgulayabilirsiniz.

İste Gelsin Teslimat Saati Kaç? Gecikme Sorunları Hakkında

Tüm teslimat saatleri, teslimat edilen bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Zaten siparişlerinizi İste gelsin üzerinden seçerken saat aralıklarını da seçebiliyorsunuz. Bu saat aralıklarını belirlediğinizde, bir nevi teslimat grup saati belirlenmiş oluyor ve siz de buna göre gecikme sorunu yaşamadan belirlediğiniz saat aralıklarında siparişlerinize ulaşabiliyorsunuz.

Eğer teslimat saati, belirlediğiniz aralıklar dışında gerçekleşme sürecine girdiyse, bir diğer deyişle siparişinizin gecikme durumu yaşandıysa İste gelsin müşteri hizmetlerine direkt bağlanma için sayfamızda yer alan telefon numarasını arayabilir ve temsilcilerle görüşerek bilgi alabilirsiniz.

İste Gelsin Siparişi Kapıda Ödeme Var mı?

İste Gelsin kullanmak isteyen müşteriler, kapıda ödeme ya da havale- EFT ödeme seçeneklerini ne yazık ki kullanamıyorlar. Şu anda sadece online ödeme, kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak 3D güvencesiyle ödemelerinizi online olarak yapabilmektesiniz.

İste Gelsin İletişim Posta Adresi: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 AKKOM Ofis Park- Cessas Plaza 2. Blok Kat:10 İSTEGELSİN Ümraniye / İstanbul

İste Gelsin E-Posta ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-posta ile yazılı iletişime geçebilir ya da sosyal medya hesaplarını kullanarak da İstegelsin sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. İstegelsin kampanyaları, duyuruları ve aktif promosyon günlerine dair tüm indirimleri kaçırmadan sosyal medyayı aktif kullanarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

İSTE GELSİN Facebook

İSTE GELSİN Twitter

İSTE GELSİN İnstagram

İstegelsin Eposta Adresi: musteri.hizmetleri@istegelsin.comfutureteknoloji@hs03.kep.tr

Çağrı merkezini puanlayın!