3 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

İş Bankası çağrı merkezi numarası: 0850 724 0724

İş Bankası iletişim numarası

Tüm bankaların çağrı merkezlerinde yaşanan aynı sorunlar teknolojinin gelişmesi ile en aza inse de bunu sıfıra indirecek bir teknoloji henüz geliştirilmedi , her bankanın hizmette sınır yoktur anlayışı ile bir bakış açısı olsa da çağrı merkezlerine direk bağlanma veya müşteri temsilcisine direk bağlanma hele de iş bankası gibi Türkiye’nin en köklü bankasında bir hayli zorlaşıyor.

Çok aceleniz var ve bankaya hemen bağlanmak istiyorsunuz , klasik müzik dinlemek istemiyorsunuz veya sizi hiç ilgilendirmeyen anonsları es geçmek istiyorsunuz , evet bunun için yapabileceğiniz bir yol var alttaki adımları takip edip sizde en kısa sürede çile çekmeden müşteri temsilcisine direk bağlanma imkanı bulacaksınız.

0850 724 0724 numaralı İş Bankası Çağrı Merkezi üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde çok fazla kullanıcıya sahip olan firma İş Bankası çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanma için en kısa yolu sizinle paylaşacağız

Bunun için en kısa yol ilk olarak İş Bankası çağrı merkezi numarası olan 0850 724  07 24  numarasını arayarak santralden çıkan kısa anonsu dinlemek olacaktır, ardından müşterisi olup olmadığınızı sorguladığı bir tuşlama yapacaksınız.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Müşterisi iseniz veya değilseniz bile alttaki kısa yolu takip etmenizi öneririm, daha sonra sırası ile  ‘5’  ‘9’  ‘5’  ‘2’   tuşlayarak İş Bankası Çağrı merkezi, müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Bağlandıktan sonra tüm işlemlerinizi telefon ile halledebilir vakitten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bu işlem oldukça basit olup denenmiştir.

İş Bankası Tarihçesi

Cumhuriyet devrinde eski zamanlarda özel sermaye ile kurulan ilk banka Türkiye İş Bankası’dır. İzmir İktisat Kongresinin yapılmasından sonra 26 Ağustos 1914 tarihinde İş Bankası kurulmuştur. Bankanın sermayesi olan 1 milyon lira değerindeki sermayenin ödenmiş olan kısmını oluşturan 250 bin liralık bölümün tam olarak hepsi Mustafa Kemal Atatürk tarafından ödenmiştir.

Ödenen bu para Kurtuluş Savaşı esnasında kullanılması için Hindistan’da er alan Müslümanların kendi aralarında topladıkları paranın kalan kısmını oluşturmuştu. Aynı yıl içerisinde bankanın pay senetlerinin tam olarak 5 il içerisinde satılması sonucunda sermaye 410 bin liraya kadar ulaşmıştır. İş Bankası’nın kuruluşunda yapılan ana sözleşme içerisinde yer alan amaçlar arasında sanayi, tarım, bayındırlık işleri, nakliyecilik, madencilik sigortacılık, turizm, ihracat, enerji üretimi ve dağıtımı gibi alanlarda türlü imkanlar sağlanmıştır.

Bankanın ilk yönetim kurulu başkanı Mahmud Soydan olmuştur. Kurul üyeleri ise Ali Kılıç, İhsan Bey, Rahmi Köken, Rasim Başaran, Salih Bozok ve Genel Müdür Celal Bayar’dan meydana gelmiştir. Teknolojinin de gelişimi ile birlikte kendisini geliştirmeye devam eden İş Bankası çağrı merkezi hizmeti de vermektedir. İş Bankası’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 724 0724 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

İş Bankası çağrı merkezine bağlanma

İş Bankası müşterilerine çağrı merkezi üzerinden de hizmet sunmaktadır. İş Bankası’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 724 0724 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Çağrı merkezi aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde farklı işlemler yapabilmenizi sağlayan çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

İş Bankası E-posta ve Sosyal Medya Adresleri

İş Bankası Facebook

İş Bankası Twitter

İş Bankası Instagram

İş bankası eposta adresi: isbankasi​@hs02.kep.tr

İş bankası iletişim formu: https://www.isbank.com.tr/iletisim

Çağrı merkezini puanlayın!