6 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

İPRAGAZ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 47 72

Tüp dolumu yaparak hizmet veren, Türkiye’nin en eski markalarından biri olarak bilinen İpragaz, 1961 yılında kurulmuştur. Tüp dolumu hizmetleriyle birlikte LPG hizmetini de ekleyerek Türkiye’de yetkin hizmet veren marka olarak devam eden İpragaz ile alakalı olası tüm sorunlarda İpragaz iletişim numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz her konuda destek alacağınız destek hattıyla telefondan görüşebilir ve bilgi destek alabilmektesiniz.

İPRAGAZ Hizmetleri Nelerdir?

İpragaz markası, günümüzde tüp dolum faaliyetlerinin yanı sıra birbirinden farklı istasyonlar kurarak, İpragaz markalı LPG dolum istasyonlarıyla hizmetine devam etmektedir. Türkiye’de şu ana kadar 380’in üzerinde İpragaz istasyonları bulunmaktadır.

İpragaz tarafından tüp dolum hizmetleri yapılmakta, ev ve iş yerlerine tüp kullanılan her yere hizmet sağlamaktadır. Ana bayileriyle birlikte Türkiye’nin dört bir yanında tüp hizmetleri vermektedir.

İpragaz aynı zamanda enerji üretimi yapan bir marka olarak Türkiye’nin enerjisini yeterli kapasite ile verebilme adına en iyi hizmetleriyle bilinmektedir. Enerji endüstrisi alanında ismini en büyük şirketler arasında ilk 25’e yazdıran marka, ülkemiz dışında birçok ülkede de faaliyetler sunmaktadır.

Bu ve benzer birçok alanlarda hizmet sağlayan büyük bir şirket olarak İpragaz ile ilgili soru ve sorunlarınızda, her zaman destek alacağınız İpragaz müşteri hizmetleri desteği bulunuyor. Şirkete ait 444’lü numaradan her zaman ulaşabilir, bilgi alabilir, sorunlarınız hakkında çözüm odaklı görüşmeler yapabilirsiniz.

İPRAGAZ Çağrı Merkezi İletişim Numaraları

İPRAGAZ İLETİŞİM Numarası: 444 47 72

Tüm faaliyetlerini çeşitli sektörlere dağıtarak sağlayan İpragaz, tüm sektörlerden hizmet verdiği müşterilerine İpragaz desteği sunmaktadır. İpragaz çağrı merkezi ile birlikte istediğiniz her an müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti adı altında görüşmeleriniz kayıt altında olup 7/24 destek alacağınız müşteri temsilcileriyle her an görüşebilir ve çözüm odaklı yaklaşabilirsiniz. Günümüz koşullarında olası tüm sorunlara karşı 444’lü telefon numarasından her an görüşebilir ve sorunlarınızı çözümleyecek olan yetkili çağrı merkezi temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Enerji ihtiyacını tüp gaz şeklinde sunan İpragaz, otellerden ofislere, kafe ve restoranlardan ev ve çeşitli diğer iş yerlerine kadar enerji desteğiyle sağladığı geniş bayi ağı sayesinde her yere enerji sağlamaktadır.

İPRAGAZ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet üzerinden İpragaz hakkında tüm bildirimler, duyurular ve kampanyalar hakkında bilgi edinmek için siz de aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Soru ve sorunlarınıza dair tüm taleplerinizi yazılı ifade etmek istediğinizde de aşağıdaki epostayı kullanabilirsiniz.

İPRAGAZ İletişim Email Adresi: ipranet@ipragaz.com.tr

İPRAGAZ Facebook

İPRAGAZ Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!