24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Apple Inc. Bilinen eski adıyla Apple Computer Inc. merkezi Cupertino’da bulunan tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan Amerikan çok uluslu bir şirkettir. Apple’ın en bilinen ürünleri arasında Mac serisi bilgisayarlar, iPod müzik çalar, iPad tablet bilgisayar, Apple Watch ve iPhone akıllı telefonlar yer almaktadır.

Yazılımlarıyla dikkat çeken iPhone modelleri Türkiye’de de en fazla tercih edilen akıllı telefonlar arasındadır. Apple tarafından 9 Ocak 2007 tarihinde çıkarılan müzik çalar ve internet bağlantısı gibi özelliklere sahip olan bu telefonlar aynı yıl içerisinde 29 Haziran’da Amerika’da ve o yılın sonlarına doğru da Türkiye ve Avrupa’da piyasaya sunulmuştur.

İlgi gören iPhone modelleri tamamen dokunmatik ekrandan tasarlanmaktadır. Ayrıca çok fazla sayıda da algılayıcısı yer almaktadır. Üründe mavidiş, kablosuz ağ, Edge, ağ tarayıcısı ve flash bellek tabanlı cep bilgisayarı olabilmesini sağlayabilecek özellikler mevcuttur. 2007 senesinde ilk çıkarıldığı zamanlarda 8GB ve 4GB’lık model bulunmaktadır. Bu süreçten 1 ay sonra ise Apple 16 GB’lık ürünü çıkarmış ve 4 GB’lık modelini iptal etmiştir.

Firmanın en beğenilen ürünleri arasında yer alan iPhone modelleri aynı zamanda Apple ekosistemine de entegre edilmiştir. Diğer Apple ürünleriyle birlikte kullanabileceğiniz iPhone modelleri sayesinde verilerinize de pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

iPhone Müşteri Hizmetleri İletişim

iPhone çağrı merkezi bağlantısı için Apple yetkilileri ile görüşmeniz gerekiyor. Müşteri odaklı çözümleriyle dikkat çeken ünlü firma Apple’ın ürünleri arasında en dikkat çekenlerden olan iPhone modelleriyle ilgili yaşadığınız yazılımsal ve donanımsal sorunlar için arayabileceğiniz bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.

Çağrı merkezi üzerinden güncelleme işlemleri, yazılım sorunları ve teknik destek alabilirsiniz. Her türlü sorununuzda iletişime geçebileceğiniz telefon numarasını arayarak aynı zamanda diğer Apple ürünleriyle ilgili de teknik destek alabilirsiniz. Apple aynı zamanda teknik destek hizmetlerini resmi internet adresi ve e-posta adresleri üzerinden de sizlere sunan firmalar arasındadır.

iPhone müşteri hizmetleri bağlantısı için ilgili adımları takip ettiğiniz zaman aynı zamanda siparişleriniz ile ilgili yaşadığınız sorunlara da çözüm bulabilirsiniz.

iPhone Çağrı Merkezi Numarası

iPhone müşteri hizmetleri direk bağlanma için 0216 282 15 11 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri hizmetleri çağrılarınıza yanıt verecektir. Mümkün olabilecek en hızlı şekilde çağrılarınızı yanıtlayan Apple müşteri hizmetleri sayesinde iPhone ve diğer Apple ürünleriyle ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

iPhone iletişim ve çağrı merkezi: 0216 282 15 11

iPhone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0216 282 15 11 numarası üzerinden iPhone modelleriyle ilgili yaşadığınız bütün sorunlar ile ilgili çözüm bulabilirsiniz. Apple güvencesiyle sahip olabileceğiniz en iyi akıllı telefon modelleri arasında yer alan iPhone telefonları gündelik hayatınızın her anında kullanabilirsiniz.

iPhone müşteri temsilcileri ile bağlantı kurmak için numarayı arayabilir ve kolay algılanabilir menüler arasından istediğiniz tercihi yaparak müşteri temsilcileriyle görüşmeye başlayabilirsiniz. Ürünün garanti kapsamına gerekebilecek teknik destsek ihtiyaçları için de randevularınızı bu numara üzerinden yapabilirsiniz.

iPhone çağrı merkezi bağlantısı için dilerseniz sabit hatlarınızdan 00800 448 829 878 numarasını tuşlayabilir dilerseniz cep telefonlarınızdan 0216 282 15 11 numarasını tuşlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz iPhone müşteri temsilcileri ile ürünlerinizle ilgili yaşanan sorunları çözebilirsiniz.

Destek hattı üzerinden geniş kapsamlı bir hizmet sunan Apple, iPhone modelleriyle ilgili yaşanan problemlere hızlı bir şekilde çözüm sunmaktadır. Ürünler ile ilgili aklınıza takılan soruları da çağrı merkezinden sorabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili de çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

iPhone İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

IPHONE Facebook

IPHONE Twitter

IPHONE Instagram

iPhone e-mail adresi: support@apple.com

Çağrı merkezini puanlayın!