Instagram Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Instagram dünyada iletişimin şeklini değiştirmiş bir uygulamadır , facebook tarafından satın alınıp birbirleri ile entegre edildikten sonra bir hayli kendini geliştirip sosyal medya’da kendi kategorisinde uzak ara birinciliği sürdürmektedir.

Hemen başta açıklamak gerekirse Instagram ‘ a ait bir çağrı merkezi  veya müşteri temsilcisi iletişim numarası mevcut değildir , altta ileteceğim kısa yollarla sorunuzu çözüme kavuşturabilir ve probleminizi kısa sürede halledebilirsiniz.

İlk açıldığı görüntüsünden çok uzakta olan instagram eklediği ekstra özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır , gerek video ozelliği gerek story ozelliği fotograf paylaşımı yanında canlı yayın ve filtre uygulamaları ile insanların anlarını zenginleştirip arkadaşları ile veya kişisel olarak paylaşmalarını bir bakıma sosyalleşmelerini sağlamaktadır.

Tabi bu kadar yoğun ve fazla kullanımının yanında bazı negatif durumlarda meydana gelmektedir , instagram hesabını kullanan kullanıcıların en fazla problemle karşılaştıkları sorunlar şifre problemleri ve erişim problemleridir , parola unutmaları veya hesabın ele geçirilmesi gibi durumlarda insanlar instagram için iletişim numarası veya bir müşteri hizmetlerine bağlanma şansının olup olmadığına bakarlar fakat maalesef üzülerek söylemek gerekirse böyle bir hizmeti alabileceğiniz bir birim bulunmamaktadır , aksine 118 ile başlayıp size piyasada bulunan sıradan bilgileri ileten bir sürü tuzak numara mevcuttur sakın aramayın.

Yapmanız gereken tek şey uygulama veya masa üstünüzde şifreyi unuttuysanız şifremi unuttum butonuna tıklamanız , erişim engelleme reklam ve diğer problemleriniz ile alakalı alttaki e posta’dan bilgi alabilirsiniz.

İnsanların genel olarak yaşadıkları sorunları forum gibi bir alanda paylaşıp birbirlerine yardımcı oldugu platforma alttan ulaşabilirsiniz

https://help.instagram.com/

İnstagramın her türlü soruna karşı ulaşabileceğiniz mail adresi de press@instagram.com  dır

 

Bazı problemlerin çözümü için alttaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

 

İnstagram mail adresi ile  gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Ülkemizde çok fazla kullanıcıya sahip olan firma İnstagram çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanma için en kısa yolu sizinle paylaşacağız

 

İlettiğimiz gibi maalesef instagram a ait bir çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri ve iletişim numarası bulunmamaktadır

 

Bir önceki yazımız olan Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma başlıklı makalemizde Gittigidiyor 0850, Gittigidiyor 2019 Çağrı Merkezi Direk Bağlanma ve Gittigidiyor 444 hakkında bilgiler verilmektedir.


Instagram Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için 2 yorum

  1. 26.11.2018 TARİHİNDE ÜYE OLMADAN ALIŞVERİŞ YAPTIM VE SONRASINDA NE ÜRÜNÜM GELDİ NEDE BİR BİLGİ ALABİLDİM BU KONUDA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir