2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

İninal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 311 77 01

Bireysel ve kurumsal alanlarda çözümler sağlayan ininal kart ve cüzdan, 2021 yılında kurulan yeni nesil ödeme araçlarından biridir. Multinet UP iştiraki olan şirket aynı zamanda BDDK tarafından 2017 yılında aldığı elektronik para faaliyeti izni ile birlikte çok daha hizmetleri konusunda açılmıştır. Bugün 20 binden fazla noktada satışı bulunan, 2012 yılından bu yana 8 yılda yüksek bir büyüme kat eden şirket aynı zamanda BKM üyesidir.

Tüm akıllı telefonlarda kullanılabilir ininal Cüzdan uygulaması ile ön ödemeli bir yapı içerisinde güvenli ödeme yapabileceğiniz konusunda yardımcı olmaktadır. Ön ödemeli kart ile birlikte dilerseniz fiziksel kullanılabilir, içerisinde bakiye olduğu takdirde harcayacağınız karta da sahip olabilirsiniz.

Her türlü soru ve sorunlarda ise doğrudan ininal müşteri hizmetleri ile telefonda görüşebilir, destek alabilirsiniz. 0850’li telefon numarası bu sayfamızda yer verdiğimiz şekilde olup siz de çağrı merkezine her an ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. 75 binden fazla adreste ATM noktalarını kullanarak bakiye yüklemesi yapabilir, her yerde kullanabilir, sanal alışveriş ortamında da harcayabilirsiniz.

İninal Sanal Cüzdan Kurumsal Çözüm Hizmetleri Nelerdir?

Bireysel olduğu gibi kurumsal noktada da hizmet ve çözüm sağlayan ininal kart ve cüzdan, bugün kurumsal müşterilerine özel olarak sunduğu API desteğiyle birlikte ortak markalı kartlar sunarak toplu ödeme ve masraf takip sistemi gibi alternatif çözümler de sunmaktadır. Yeni teknoloji sayesinde ininal cüzdan uygulamasıyla ya da ininal kart ile birlikte yüz binlerce kullanıcısı, bugün çok rahat şekilde finansal servisler açısından destek alıyor, hizmet görebiliyorlar.

İster ininal kart isterseniz de ininal cüzdan şeklinde internetten alışverişlerinizi sanal ortamda ön ödemeli kartlarınızla birlikte güvenle yapabilirsiniz. Yüklediğin kadar harca hizmetleriyle birlikte borçlanmadan temassız seçenekler veya güvenli alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sorun yaşama durumlarına karşılık her zaman İninal müşteri hizmetleri ile görüşerek destek ve bilgi alabilirsiniz.

İninal Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İninal Telefon Numarası: 0850 311 77 01

İnternete Sizlere hızlı ve güvenli alışveriş yapabilme imkânı sunan ininal kart ile birlikte banka hesabına gerek kalmadan çok rahat şekilde hizmet alabileceğiniz, yüklediğiniz para kadar harcayarak borçlanmanızı ortadan kaldıracak bir sistem olan ininal kartlar, avantajlarıyla ve çeşitli kampanyalarıyla ödediğiniz tutarların bir kısmının size iade olmasına varan birçok avantajı kullanabilirsiniz.

İster internetten temin edeceğiniz isterseniz de 15 binden fazla satış noktasında alışverişlerinizi güvenle yapmak için temin edeceğiniz ininal kart için siz de başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilediğiniz her zamanda da İninal iletişim numarası ile müşteri hizmetleriyle anında görüşebilir, destek veya bilgi konularında da dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İninal İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Yeni nesil ödeme platformu olarak tanıdığımız ininal kartınızla ilgili soru ve sorunlarınızda resmi kanal olarak aşağıdaki e-mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından da istediğinizi takibe alabilir, ininal kartlar hakkında tüm duyuru, aktif kampanya ve indirimlerin anında habercisi olabilirsiniz.

İninal İletişim Email Adresi: info@ininal.com

ininal Twitter

ininal İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!