30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

ING BANK müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 06 00

ING BANK müşteri hizmetlerine Direk Bağlanma

ING bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için öncelikle yukarıda verilmiş olan çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra TC kimlik numaranızı tuşlamanız istenmektedir. Sonrasında kayıp çalıntı birimi için 0 tuşlamanız, müşteri temsilcisi için ise 9‘a tuşlamanız yeterli.

17 Aralık 2007 tarihinde Oyak Bank’ın ING Grubu’nu satın almasından sonra kurulan ING Bank, 7 Temmuz 2008 tarihinden beri ING Bank olarak hizmet veren bir bankadır. Bireysel ve kurumsal bankacılık alanında hizmet veren ING Bank, Türkiye’de adını sık sık duyurmayı başaran en gözde bankalar arasında yer almaktadır.

Yeni düzenlediği kampanyalar, güncel müşteri memnuniyeti odaklı yenilikler ve yatırımcılar için yüksek faiz oranlarıyla ilgi gören INB Bank’ın Türkiye’de toplam 275 şubesi ve 1615 adet ATM’si bulunmaktadır. Gelişmeye sürekli devam eden banka uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Bankacılık sektöründe verdiği pek çok hizmet ile her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir. ING Bank müşteri hizmetleri sayesinde bir çok banka işlemlerini arayarak bankaya gitmeden kolay yoldan halledebilirsiniz. Kaliteli hizmet vermekte olan ING Bank sayesinde bekleme yapmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki numara ve kodlamalı doğru yapmanız yeterlidir.

ING BANK İLETİŞİM

ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanma:

İlk önce “0850 222 06 00” arayın.

Daha sonra TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ya da kart numaranızı tuşlayın.

Sonrasında kayıp çalıntı birimi için 0 tuşlamanız, müşteri temsilcisi için ise 9‘a tuşlamanız yeterli.

Sizi bekleme yapmadan direk müşteri hizmetlerine bağlayacaktır…..

COVID-19 pandemisi dolayısıyla güncellenmiş olan ING müşteri hizmetlerine direk bağlanma yoluna bu yazımızla ulaşmış oldunuz.

Ing müşteri hizmetleriyle yapabileceğiniz onlarca bankacılık hizmeti bulunmaktadır. Kart şifresi oluşturmak, kredi kartı borcu ödemek, limit değişikliği yapmak bunlardan bazılarıdır. Ing Müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 06 00 numarasını arayarak bu işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, yukarıda anlatılan Ing müşteri hizmetleri kolay baglanma yolu sayesinde Direkt olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. ING Bankası Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmekte sorun yaşarsanız İNG bankasının eposta adresine eposta gönderebilir veya https://www.ing.com.tr/tr/bilgi-destek/bize-ulasin/talep-iletisim-formu bu adresten iletişim talebinde bulunabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!