İnci Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1917 yılında İstanbul’da kurulan İnci Deri, ufak bir lostra salonu olarak hayata geçirilmiştir. Zaman içerisinde ev terlikleri ve çocuk ayakkabıları satan bir mağaza olan İnci Deri, 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. 1947 yılında aile üyeleri arasında yer alan Ahmet Nuri Kızıltaş’ın Fatih’te açtığı yeni mağaza ile kaderi değişen firma, bu tarihten sonra hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır.

1980’li yılların başında ürünlerini daha modern bir hale getirerek yurt dışı pazarına da sunan İnci Deri, 1989 yılında Kadıköy’de 2. Mağazasını açmıştır. Sürekli olarak mağaza sayısı artan İnci Deri markasına 0850 222 74 63 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca İnci Deri online iletişim formlarını doldurarak da firma ile iletişime geçebilirsiniz.


İnci Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” için bir yorum

  1. İnci Deri’nin çağrı merkezi de aynı hizmetleri gibi süper kalitede. Hızlı bir şekilde operatörlere bağlanabiliyorsunuz en büyük artıları da sanırım bu. Diğer markaların çağrı merkezlerinde olduğu gibi uzun süre boyunca hatta beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir