İnci Akü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

İnci Holding bünyesinde yer alan İnci Akü, Manisa’da 1984 yılında kurulmuştur. Cevdet İnci tarafından kurulan şirket başlangıçta İnci Akü San. A.Ş. adını almıştı. Günümüzde firmanın Manisa’da 2 üretim tesisi yer alırken, merkez ofisi ise İstanbul’da yer almaktadır. 2015 yılında İnci Akü ile GS Yuasa firmaları arasında yapılan anlaşma ile güç birliğine gidilmiştir.

İnci Akü bünyesinde birçok motorlu taşı için akü üretimi gerçekleştirilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve 80’i aşan ülkeye ihracatı bulunan firma alternatif birçok iletişim ağı kurmuştur. İnci Akü iletişim bilgileri sayesinde her türlü soru, sorun ve görüşünüzü iletebilirsiniz.

İnci Akü müşteri hizmetleri direk bağlanmak için 444 52 58 hattını arayabilir aynı zamanda akünüz bittiğinde arayarak yardım çağırabilirsiniz. Bunun yanı sıra genel müdürlüğe ulaşmak için ise 0236 233 25 10 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. İletişim formu içinse buraya tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkiye dışında birkaç ülkede İnci Akü Müşteri hizmetleri temsilciliği bulunmaktadır ve web sitesi üzerinden İletişim sayfası altından ulaşabilirsiniz.


İnci Akü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. 1 sene önce inci akü bayisinde 72 amp akü aldım ama şuan akü sarj tutmuyor yeşil ışık hiç yanmıyor hergun aracımı çalıştırırken sıkıntı yaşıyorum o kadar para verdik inci akü güzel ondan alalım dedik onda da pişman oldum yani bayiye gittim bu olayı soledim garanti belgesini getir diyor ben kaybettim belgeyi diyorum belgesiz işlem yapamam diyor bole bir saçmalık mi var ya belge olmadan işlem yapamam senin arabanda sorun vardır 1 senede akü bozulmaz falan diyor beni yalancı durumuna düşürüyor yani bununla ilgili yardımcı olmanızı rica ederim yoksa gerekli yerlere başvuru yapacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir