İlk Buluşma Başvuru Hattı ve Whatsapp Numarası Direk Bağlanma

Son dönemlerde popüler olan bir yarışma programı var ki adı İlk Buluşma. 2017 Haziran’dan bu yana FOX TV ekranlarında yayınlanan programın sunuculuğunu ise Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapmakta. İzleyenleri kahkahalara boğmayı başaran program, yayınlandığı ilk günden bu yana oldukça seviliyor.

Programın çekildiği mekanlar sürekli değişirken, önceden anlaşılarak mekân sahibinin bilgisi dahilinde dört bir tarafı gizli kameralarla çevriliyor. Yanında birisini getirmesi istenilen yarışmacı, sunucuların komutlarını uygulayarak karşısındaki buluşma arkadaşını sinir küpüne çeviriyor. Verilen görevleri yerine getirmeyi başardıkça kazandığı ödül artıyor.

Yarışmanın bir iletişim numarası ve Whatsapp hattı bulunmaktadır. Ayrıca yarışmaya başvurmak için yine altta vereceğimiz başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz.

İlk Buluşma Whatsapp Başvuru Telefon Numarası:

0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Formu

Bir önceki yazımız olan Zahide Yetiş'le Telefon, Whatsapp İhbar Hattı Direk Bağlanma başlıklı makalemizde zahide yetiş'le iletişim whatsapp, zahide yetiş'le şikayet hattı numarası ve zahide yetiş'le telefon irtibat hattı hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir