30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

İkea müşterilerine evlerinde ihtiyacı olan her şeyi sunmayı ilke edinmiştir , dünyanın her yerinde farklı konsept tasarımcılarının yaptığı ürünler her gün milyonlarca kişinin evini süslemekte ve dekor vermektedir. İkea’yı kuran Ingvar Kamprad çok yakın zamanda vefat etse de bıraktığı İsveç markası olan İkea tüm gücü ile büyümeye devam etmektedir.

İkea mağzalarına gittiğinizde en çok ilginizi çekecek olan şey sıradanlıktan uzaklaşmaktır , ister banyonuz için ister çocuğunuzun odası için bir ürün alacaksanız tüm ihtiyacınızı en küçük üründen en büyük ürüne kadar demonte bir şekilde alabilir , eve geldiğinizde içeriğinde bulunan şema yardımı ile kolayca yapabilirsiniz.

İkea çağrı merkezi iade ve ürün kalitesi konusunda hizmet vermektedir , ikea müşteri temsilcilerine ulaştığınızda ürün ile alakalı geri bildirinizi veya ikea online satış mağzasından aldığınız bir ürünün kargo takip ve diğer hizmetleri için bilgi alabilir ikea iletişim numaralarından kolayca erişebilirsiniz.

İkea iletişim numarası  444 4 532 ‘dir

Sabah saati ile 09:00 dan gece yarısı 22:00’ye kadar hizmet veren canlı çağrı merkezi hizmetleri yanında genelde büyük avm’lerde bulunan ikea mağzaları her türlü probleminizi çözmek için müşteri memnuniyet odaklı çalıştıklarını bilerek ve ürünlerinin arkasında durarak size güven vermektedir.

Sizin de ikea müşteri hizmetleri ile alakalı telefon deneyimi ve ikea müşteri hizmetlerini aradığınızda karşılaştığınız problemler var ise müşteri deneyimi adına bizimle yorum olarak paylaşmanızı rica ederiz.