17 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

İKEA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4444532

İkea Türkiye’de Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. unvanıyla bulunan en büyük markalardan biridir. İsveç menşei olan marka, ilk şubesini İstanbul’da 2005 yılında kurmuştur. Yatak odasından oturma odalarına, yemek odası, ev dekorasyonları, çocuk ve aydınlatma ürünleri gibi pek çok ürünleriyle beraber ülkemizde en bilinen markalardan biridir.

İkea çağrı merkezi iade ve ürün kalitesi konusunda hizmet vermektedir , ikea müşteri temsilcilerine ulaştığınızda ürün ile alakalı geri bildirinizi veya ikea online satış mağzasından aldığınız bir ürünün kargo takip ve diğer hizmetleri için bilgi alabilir ikea iletişim numaralarından kolayca erişebilirsiniz.

İlk şubesini İstanbul’da 2005 yılında açan İkea Türkiye, Ümraniye’de açmıştır. Sonrasında ilk 3 şubesi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere birer şubesiyle beraber toplamda 7 şube açarak büyümüştür. Sonrasında sırasıyla Bodrum ve Adana’da da birer şubesini kurup, buralarda çok daha büyük bir yola devam etmiştir. Adana ve Bodrum’da açtığı şubeler, satış değil sipariş- teslim noktası gibi şubeler olmuştur. Bugün, binlerce ürün çeşidi ve milyonlarca kombin seçenekleriyle beraber İkea evinizin en iyi çözümleriyle sizlere katkı sağlıyor. Olası satış öncesi sorularınızda, sorunlarınızda ya da benzer konularda da İkea iletişim numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

İKEA Kelimesinin Anlamı Nedir?

İKEA kurucusu Ingvar Kamprad’dır. Ingvar Kamprad, küçük yaşlarında büyüdüğü çiftlik olan Elmtaryd’ın ismini alarak, büyüdüğü köyün adı olan Agunnaryd köyünün de ilk harfini alarak kendi ismiyle beraber birleştirip IKEA adını çıkartmıştır.

İkea iletişim numarası  444 4 532 ‘dir

Sabah saati ile 09:00 dan gece yarısı 22:00’ye kadar hizmet veren canlı çağrı merkezi hizmetleri yanında genelde büyük avm’lerde bulunan ikea mağzaları her türlü probleminizi çözmek için müşteri memnuniyet odaklı çalıştıklarını bilerek ve ürünlerinin arkasında durarak size güven vermektedir.

İKEA Müşteri Hizmetleri Destek Hattı Var mı?

İKEA destek Telefon Numarası: 4444532

İnternet alışverişlerindeki yoğunluğuyla beraber İKEA müşteri desteğiyle beraber bugün, Türkiye’de en yoğun markalardan biri olarak bilinmektedir. Siparişlerinizle ilgili olarak birçok soruların yanıtlarını sıkça sorulan sorular bölümünde bulabilirsiniz ya da İKEA müşteri hizmetleri hattını arayarak da bilgi edinebilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili olarak eğer güncel durumu öğrenmek istiyorsanız da https://www.ikea.com.tr/internet-magazasi/siparis-takibi.aspx adresinden direkt sipariş takibinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda yer alan bildirim formu da bir tür iletişim formudur. Bu form üzerinde tüm bilgilendirmeleri paylaşarak Alışveriş Kanalı ve Konu seçerek, İKEA Bize Ulaşın kanalı sayesinde İkea çağrı merkezi gibi doğrudan yazılı ulaşacağınız kanalı da seçmiş olabilirsiniz.

İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.ikea.com.tr/musteri-hizmetleri/bize-ulasin.aspx

İKEA Sosyal Medya Adresleri

İkea kampanyaları, yeni ürünleri ve aktif indirimleriyle ilgili tüm duyurularını anında takip etmek, yakından ilgilenmeniz ile ilgili olarak da dilediğiniz her zaman aşağıdaki sosyal medya hesaplarından istediğiniz takibe alarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

İKEA Facebook

İKEA Twitter

İKEA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!