İhlas Holding Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

10 Nisan 2020 tarihinde güncellendi.

1970 yılında Türkiye Gazetesi’nin kurulmasından sonra faaliyetlerine başlayan İhlas Holding grup şirketleri 1993 yılında holding çatısı altına girmiştir. İhlas Holding içerisinde İnşaat ve Gayrimenkul, Enerji ve Madencilik, Üretim ve Ticaret, Sağlık ve Eğitim gibi farklı alanlarda faaliyetler sürdürülmektedir.

İhlas Holding’in sahip olduğu alt kuruluşlar da ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Başarılı çalışmaları ile her geçen gün bir adım daha ileriye gitmeyi başaran İhlas Holding’in 444’lü çağrı merkezi iletişim telefon numarası da mevcuttur.

İhlas Holding çağrı merkezini arayarak İhlas Holding ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkili kişilere bildirebilirsiniz. İhlas Holding çağrı merkezine bağlanabilmek için 444 4 999 numarasını tuşlayabilirsiniz.


İhlas Holding Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. İhlas’ın çağrı merkezinden gerekli tüm hizmet detaylarını öğrenebiliyorsunuz. Üretim ve faaliyetleriyle ilgili de gerekli tüm bilgileri sizlere çağrı merkezinden verebiliyorlar. Ufak bir randevu için kendilerinden çağrı merkezi üzerinden destek almıştım ve gayet memnun kaldım.

  2. Cagri Merkezi super. Ister musteri Ister yatirimci ilgili tum Hususlarda sabirla bilgilendirme yapiyorlar. Kurumsal yonetim konusunda oldukca hassaslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir