İhlas Haber Ajansı (İHA) 1993 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’nin ilk özel haber ajansı olma özelliğini taşıyan İHA, gündemi yakından takip etmektedir. En güncel haberleri takipçilerine sunan İHA, halkımızı güncel haberleri ile bilgilendirmektedir. İhlas Haber Ajansı aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışında toplam 145 ayrı noktada hizmet sunmaktadır.

İhlas Haber Ajansı’nın 850’i aşkın personeli bulunmaktadır. Günde ortalama 2000 yazılı ve görüntülü haber, 250 görüntü ve 3500 fotoğraf üretebilen İHA, milyonlarca kişinin takip ettiği bir özel haber ajansıdır. Ulusal bazda Türkiye’de hizmet veren İHA aynı zamanda diğer ülkeler ile birlikte toplam 650 kanalda içeriklerini sunmaktadır.

Gazete, dergi, internet sitesi gibi yayın organlarında da 1800 ayrı kuruluşun haber içerik hizmetini veren İHA, yeni nesil teknolojileri de kullanarak anlık ve güncel haberleri dünyanın farklı noktalarına eksiksiz bir şekilde ulaştırabilmektedir.

İhlas Haber Ajansı’nın aynı zamanda çağrı merkezi telefon numarası ve WhatsApp ihbar hattı da bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak abonelik başvurusu yapabilir veya haberler ile ilgili itirazlarda da bulunabilirsiniz. Video kayıtları, ses kayıtları ve görüntüleri İHA’ya göndermek isterseniz 0506 889 88 77 numarası üzerinden WhatsApp hattına ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi için ise 0212 454 33 33 numarasını tuşlamalısınız.

Çağrı merkezini puanlayın!