İdefix çağrı merkezi Telefon Numarası: 0850 266 06 06

Türkiye’de kurulan en büyük markalardan biri olan idefix, bugün 15 yıllık bir online markete sahip internet sitelerinden biridir. Kitap, eğitim kitapları, kırtasiye ürünleri, elektronik ürünler ve hobi – oyuncak gibi hediyelik eşyalar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek pek çok şeyi bulabileceğiniz idefix üzerinde, online şekilde alışverişlerinizi yapabilir ve bir online kitabevi niteliğinde yayın hayatına devam eden bu kurumdan her zaman destek alabilirsiniz.

Herkes için hem kültür hem de eğlence dünyası yaratan idefix ile birlikte kolay şekilde alışveriş yapabilir ve kitap dünyasına ait yepyeni dünyalar keşfedebilirsiniz. Türkiye’de son 3 yıl içerisinde en çok ziyaretçi alan idefix ile birlikte kampanyaları takip edebilir, fırsat reyonu içerisinden de güncel şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Büyük bir operasyon olmasıyla beraber dilediğiniz her zaman İdefix müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

idefix’te Neler Satın Alabilirim?

İDEFİX telefon Numarası: 0850 266 06 06

İdefix internet sitesi üzerinden kitap ve kırtasiye ürünleri başta olmak üzere pek çok konuda alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’de en büyük kitap alışveriş sitelerinden biri olarak sizlere destek sağlayan bu marka, en büyük online kitabevlerinden biridir. Bu alanda faydalanacağınız kitap alışveriş süreçlerinizle ilgili olarak olası sorunlara karşılık İdefix çağrı merkezi üzerinden telefonla ulaşabilir ve bilgi, destek alabilirsiniz. Siparişleriniz hakkında sorularınız varsa bunları sorabilir, e-kitap aldıktan sonra oluşan problemler hakkında bilgi alabilir ya da fatura – sipariş iptali veya teslimat süreçlerinizle ilgili de bilgi isteyebilirsiniz.

idefix Müşteri Hizmetleri Nasıl Ulaşabilirim?

Sayfamızda yer alan telefon numaralarından direkt olarak idefix müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İletişime geçebileceğiniz, Türkiye’nin en büyük kitap fuar unvanına sahip olan idefix’in ayrıca kendi email adresleri ve sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Bu adresler üzerinden de dilediğiniz her zaman iletişimde kalabilirsiniz.

Sayfada yer alan 0850’li telefon numarası idefix iletişim numarası olup bu numaradan yetkili birimlere ulaşabiliyorsunuz. Çalışma saatleri 09:00-21:00 saatleri arasında olup bu saatler arasında dilediğiniz şekilde ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

idefix E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet üzerinden kitap alışverişi noktasında faydalanacağınız adres olan idefix ile birlikte her zaman severek kitap alışverişi yapabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bununla ilgili olarak sevdiğiniz yazarların yeni kitapları hakkında duyuruları, çeşitli kampanyalar ve duyurularla ilgili olarak da aşağıda yer alan sosyal medya hesabından da yine idefix hesaplarını takibe alabilirsiniz.

Ek olarak e-posta adresinden de direkt olarak bilgi almak, destek ve önerilerinizi paylaşmak istediğinizde, yazılı olarak bir kanal ile irtibata geçmek istediğinizde de aşağıdaki adresten direkt olarak iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz. Resmi bir kanal yoluyla yazılı görüşmek istediğinizde idefix’in kendi adresi, sizlere destek ve bilgi vereceği gibi yazışma kanalıyla bilgi sahibi olmanız konusunda da 7 gün 24 saat sizlere mail yoluyla bilgilendirme sunacaktır.

E-posta Adresi: bilgi@idefix.com

İDEFİX Facebook

İDEFİX Twitter

İDEFİX İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!