Hyundai Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hyundai 1967 yılında Güney Kore’de kurulmuş bir otomotiv markasıdır. 1990 yılından beri ülkemizde araçların satışını resmi olarak yapan Hyundai, uygun fiyatlı ve üst düzey performanslı araçları ile dikkat çeken bir markadır.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen otomotiv markaları arasında yer alan Hyundai, her geçen gün büyümeye devam eden bir markadır. Otomobil, kamyonet, kamyon ve otobüs gibi araçların üretim ve satışını yapan marka en ünlü modelleri ile milyonlarca kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Hyundai markasının 0216 numaralı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile Hyundai markalı araçlar hakkında bilgi alabilir, servis noktaları ve satış noktaları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için Hyundai’nin resmi çağrı merkezi olan 0216 571 63 01 numaralı çağrı merkezini tuşlayabilirsiniz.


Hyundai Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Hyundai markasına yakışır bir çağrı merkezi hizmeti! Aracınız ile ilgili yaşadığınız teknik konularda da destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde çağrılarınıza yanıt veriyor ve sorunlarınızı hızlıca çözüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir