30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Hydrocabin büyük yapı marketlerde hizmetinize sunulmaktadır , jakuzide sorun mu var , veya duşakabin sisteminizde , öyleyse Hydrocabin çağrı merkezini arayıp Hydrocabin  müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

SRC Yapı Malzemeleri Türkiye’de öncü pozisyonundaki Paket Duşakabin ve Compact Sistemler ürün gamının yanı sıra yeni tesisinde Kalifiye Değer Ürün ve Temperli Cam Kabin üretimini de yeniden kendisi içeriğinde yapan bulunduğu yatırımlar yeniden yeni tesisinde başlama imkanı bulmuştur.

Ayrıca 2014 senesi itibari ile firmamızın dış alım yaptığı ülke adedi 30’a ulaşmıştır.

SRC Yapı A.Ş nitelik standartları yüksek ürünlerini , teknolojik yatırımlar ve otomasyon sistemleri ile desteklenmiş imalat hatlarında üretirken , satış ertesi görev ağını da her geride bıraktığımız gün çoğalmaya devam etmiştir.

Türkiye çapında 100 noktada ve 350 ekip ile 7/24 saat görev veren SRC Yapı Yetki sahibi servisleri ile müşteri memnuniyetinin satış ardından da en üst seviyede tutulmasını amaçlamaktadır.

Hydrocabin  Telefon Numarası 444 12 04 ‘dır .

Aramanıza akabinde yapı market veya bayi pazarlama gibi seçeneklerden size uygun olanını seçip Hydrocabin  müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!