Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Almanya’da kurulmuş olan Hummel, 1923 yılında hayatımıza girmiştir. Danimarka merkezli bir spor giyim markasıdır. Markanın birde hikayesi vardır.

Hikayeye göre firmayı kurmuş olan Albert Messmer, yağmurlu bir günde üretilmiş olan ilk futbol ayakkabılarını geliştirmesiyle şirketin ilk temelleri atılmıştır. İlerleyen zamanlarda kardeşiyle birlikte kurmuş oldukları Messmer & Co. İsimli şirkette Albert Hummel’ın kurulabilmesi için ilk çalışmaları başlatmıştır.

Almanca da “Yaban Arısı” anlamına gelmektedir Hummel ismi. Firma basketbol, voleybol ve futbol gibi popüler spor dalları için ayakkabı ve forma tasarlamaktadır.

Eğer Hummel marka bir ürününüzle ilgili probleminiz veya merak ettikleriniz bulunuyorsa 0212 643 on dokuz yirmi üç numaralı çağrı merkezi, müşteri hizmetleri numarasına direk bağlanabilirsiniz.


Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma” için 2 yorum

 1. yardım
  sayın Genel Müdürüm ben Kilis Selahattin İyigün İlkokulu Müdür Yardımcısı Ali CAN, KİLİSte eğitim yapmaktayız.okulumuz kenar mahallede olduğu için velilerin maddi durumlarıda fazla iyi değildir. .Fakat hikaye roman defolu kıyafet,kırtasiye malzemesine vs acilen ihtiyacımız bulunmaktadır.Ne bağışlarsanız öğrencilerim adına teşekkür ederim. Yardım için iletişim: [email protected]

  1. Merhabalar
   Bu iletiyi yazdığınız platform firmaya ait resmî bir yer değildir. Biz insanlar firmalara ait bilgilere ulaşabilsinler diye bu sayfayı açmış bulunuyoruz. Talebinizi ilgili firmanın resmi kanallarına iletmelisiniz.
   Sağlıcakla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir