29 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

Huawei Technologies Co. Ltd., Çin’de kurulmuş büyük bir teknoloji şirketidir. Huawei dünyanın 170 ülkesinde satış ve pazarlama yapmaktadır. İddialara göre dünyada her 3 kişiden birinin Huawei tarafından üretilmiş bir ürün kullandığı söylenmektedir. Dünya çapında en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi niteliği taşıyan markanın 170 bini aşkın çalışanı yer almaktadır.

Ar-Ge merkezlerinin yer aldığı ülkeler arasında Çin Halk Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye bulunmaktadır.

Huawei ürünleri arasında akıllı telefon, tablet, modem, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar çevre birimleri, bilgisayar sistemleri, telekomünikasyon ürünleri vardır. Bu ürünler ile ilgili teknik destek de marka tarafından verilmektedir.

Dünyada telefon üretimi ve satışı noktasında 2. sırada yer alan Huawei, ürünlerini kullanan kişilere hızlı bir şekilde teknik destek sunmaktadır. Kullanıcıların yaşadıkları sorunlarla ilgili en kısa ve en kalıcı çözümleri üretebilecek servis ağını sunan Huawei, müşteri hizmetlerine büyük bir özen gösteriyor. Geniş servis ağı kurarak satış sonrası destek vermeye çalışan Huawei, müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veren ve büyük çapta olan bir marka olmayı başaran Huawei, her kesimden müşteriye hitap etmektedir. Fiyat performans açısından üst düzey telefonlar üreten ünlü marka geniş bir kitleye hitap etmektedir. Uygun fiyata alınabilecek telefon seçenekleri de sunan markanın modern dizaynları da dikkat çekmektedir.

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim

Türkiye’de de servis noktaları olan Huawei, müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Bu sayede marka prestijini yükselten ve daha iyi hizmet sunmaya başlayan Huawei çağrı merkezi numarası üzerinden farklı sorunlarınızı çözebilmenize imkan sağlar.

Huawei markalı ürünlerin donanım, yazılım ve kozmetik alanlarında yaşadığı problemler ile ilgili profesyonel destek alabileceğiniz çağrı merkezi alanında uzman olan kişiler tarafından sunulmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan çağrı merkezi aynı zamanda teknik destek de alabileceğiniz çağrı merkezidir.

Huawei Çağrı Merkezi Numarası

Huawei müşteri hizmetleri direk bağlanma için 444 79 88 numarasını tuşladıktan sonra 3 tuşuna basmanız yeterlidir. Bu adımlardan sonra doğrudan operatöre bağlanabilirsiniz.

Operatörlere bağlanarak Huawei üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili de yardım alabilirsiniz.

Sipariş teslimat bilgileri, teknik destek hizmetleri ve daha pek çok farklı konuda yardım alabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde sorunlarınızın pratik bir biçimde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde yanıtlarınıza cevap alabilmeniz mümkündür. Operatörler Huawei markalı ürünlerin tamamıyla ilgili sizlere geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Huawei iletişim ve çağrı merkezi: 444 79 88

Huawei Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Huawei çağrı merkezi 444 79 88 numarası üzerinden sizlere hizmet sunar. Ayrıca Huawei sosyal medya iletişim kanalları üzerinden de aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Sosyal medya üzerinden kullanıcıları ile samimi bir iletişim kuran Huawei, gelen yorumları ve geri dönüşleri hızlı bir şekilde cevaplamaktadır.

Firmanın resmi internet sitesi ve e-posta adresi üzerinden de yetkili kişilere erişebilmeniz mümkündür. Marka ile ilgili aklınıza takılan istek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için Huawei müşteri hizmetlerini arayabilir veya sosyal medya kanallarını kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlerden gelen sorunları en hızlı ve pratik şekilde çözüme ulaştırabilecektir. Sizler de yaşadığınız sorunlar için Huawei çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Huawei İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

HUAWEI Facebook

HUAWEI Twitter

HUAWEI Instagram

Huawei e-posta adresi: info@huawei.com

Çağrı merkezini puanlayın!