10 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

HP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02124448121

HP Çağrı Merkezi

Dizüstü bilgisayar ya da laptop denilince ilk akla gelen markalardan biri olmayı Türkiye’de başarabilmiş HP markası, Hewlett-Packard şirketi olarak bilinir. Merkezi ABD olup, güçlü ve büyük uluslararası şirketler arasında yerini alan markalardan biridir. HP Türkiye tarafında hem online hem de birçok distribütör ile birlikte satışlarına 1939 yılından bu yana aktif şekilde devam eden HP, ülkemizde de aktif şekilde teknoloji markası olarak rol oynamaktadır.

HP markasına ait bugün diz üstü bilgisayarlar, yazılım ve sürücü destekleri, yazıcı ürünleri, birçok masaüstü bilgisayar ve benzer birbirinden farklı bilgisayar parçaları satışı bulunmaktadır. Türkiye’de aktif faaliyet gösteren birçok markadan biri olurken HP müşteri hizmetleri telefon numarası da çokça aranan, ulaşılmak istenen telefon numaralarından biridir. Bugün Laptop ya da herhangi bir bilgisayar satın alınmak istenildiğinde bakılan markalar arasında HP markası da önemli bir yere sahiptir.

Satın aldığınız ürünler hakkında destek almak, soru sormak ya da sorunlarla karşılaştığınızda yetkili bir servisi çağırmak istediğinizde HP iletişim numarası teknik destek yardımı ile beraber istediğiniz gibi iletişimde olabilir ve 444 lü HP numarası ile görüşebilirsiniz. Soru, sorun veya problemler hakkında genel itibariyle tüm desteği alabileceğiniz HP markasıyla beraber siz de müşteri hizmetleriyle anında görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca bu HP çağrı merkezini arayarak HP yetkili servisi telefon numaralarını öğrenebilir. Garantiye gönderdiğini HP ürünlerinin servis takiplerini yapabilirsiniz.

HP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın her yerinde eşit bir kalite anlayışı ile destek ve hizmet vermek isteyen HP müşteri hizmetleri numarası ile birlikte birebir görüşme yaparak alışveriş deneyimi hakkında ya da satış sonrasında destek hakkında hizmet alabilirsiniz. HP markasının HP çağrı merkezi olarak görüşme yapacağınız doğru telefon numarası bilgisi aşağıdaki gibidir. Bu telefon numarasını tuşlayarak siz de HP müşteri temsilcileri direkt bağlantı sağlayıp bir tüketici olarak birçok konu hakkında bilgi talebinde bulunmak adına telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

HP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02124448121

HP Şikâyet Hattı

HP müşteri temsilcileri telefon numarası ile kaliteli ve çözüm odaklı şekilde siz de satış sonrasında destek alabilirsiniz. Bir tüketici olarak HP şikayetlerinizi bildirebilir, herhangi bir HP müşterisi olarak soru veya sorunlarınızı da anında aktarabilirsiniz. Bilgisayar arızası ya da geç kargo süreçleriyle ilgili online alışverişleriniz dahil olmak üzere her türlü konuda HP çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

HP telefon ile ulaştığınızda yapacağınız görüşmelerde tamamen HP genel merkez üzerinde, çağrı merkezi olarak çalışan kişilerle görüşürsünüz. HP iletişim numarası ile satış sonrası şikâyet kayıtlarınızı bildirebilir ve bu 444 lü telefon numarasıyla beraber çağrı merkezi yetkili kişilerle görüşerek cihazlarınız hakkında sorular sorabilir, garanti belgesi geçerlilik süresi hakkında bilgi öğrenebilir ya da benzer konularda anında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

HP İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aktif kampanya ve duyuru hakkında HP sosyal medya hesaplarını takip etmek için direkt olarak aşağıdaki hesaplara göz atabilirsiniz. En büyük sosyal medya platformlarında siz de anında takibe alabilir ve aktif olarak iletişimde olabilirsiniz.

HP Destek Adresi: https://www8.hp.com/tr/tr/contact-hp/contact.html  

HP Facebook

HP Twitter

HP İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!