30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Hotmail, en eski ücretsiz e-posta servislerinden birisidir. Hizmet Microsoft tarafından sunulmaktadır. 1995 yılından beri hayatımızda olan Hotmail, 1997 yılında Microsoft firması tarafından satın alınmıştır. Türkiye ve dünya genelinde en fazla kullanıcıya sahip e-posta servislerinden birisi ve sektörün öncülerindendir. Basit ve şık bir tasarımı sayesinde, tecrübeli ve tecrübesiz her kullanıcı rahatlıkla kullanabilmektedir. Kullanıcı dostu olarak yaptığı yenilikler sayesinde her geçen gün kendini geliştirmektedir.

2013 yılında yaptığı güncelleme ile Outlook isimli mail servisiyle birleştirerek Microsoft karışıklıkları ortadan kaldırmıştır. Artık Hotmail, Windows Live ve Outlook isimleri tek çatı altında hizmet vermektedir. Kullanıcıların e-posta adreslerinde ise herhangi bir değişiklik yapılmamış, önceki gibi kullanıma devam edilmiştir.

Microsoft, Hotmail servisi için herhangi bir çağrı merkezi kurmamıştır. Fakat aşağıda belirteceğimiz Hotmail Destek Merkezi sayfası aracılığıyla rahatlıkla sorunlarınıza ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Hotmail Yardım Merkezi İletişim Direk Bağlanma:

Hotmail Yardım Merkezi

Ayrıca, aklınıza takılan soruları yorum olarak yazmaktan çekinmeyin. Elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız.

Çağrı merkezini puanlayın!