23 Mart 2023 tarihinde güncellendi.

HOTELS.COM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 00800 4488 21698

Dünyanın dört bir yanında otel ve seyahat alanında aktif rol oynayan web sitelerinden biri Hotels.com, turizm sektörü içinde en çok bilinen ve aktif hizmet sağlayan web sitelerinden biridir. Turizme dair konular hakkında yerli ve yabancı birçok kişi tarafından tercih ediliyor olması, günümüzde de en büyük e-ticaret turizm kuruluşu içerisinde yer alışı sayesinde ihtiyaçları genel anlamda karşılayan markalardan biridir. Dünyada birçok yerde konaklama ve geniş bir ağ içerisinde hizmet alabilme konusunda birçok büyük otellerle veya seyahatlerinizle ilgili rezervasyon, ön bilgi almak ve bununla ilgili görüşebilmek adına Hotels.com değerlendirebilirsiniz.

Hotels.com iletişim

Türkiye’de aktif otelleri listeleyen ve otel veya kiralama tatil evlerinde konaklama konusunda yardımcı olan Hotels.com ile birlikte lüks otellerde konaklar, en uygun fiyat garantisiyle konaklama imkanlarından faydalanabilirsiniz. Olası herhangi bir rezervasyon akışı içerisinde oluşan sorunlarda ise Hotels.com müşteri hizmetleri ile görüşmeler sağlayarak, telefon desteği alabilir ve ilgili çağrı merkezi üzerinden de çözüm odaklı görüşmeler içerisinde bulunabilirsiniz.

HOTELS.COM çağrı merkezi telefon numarası

Son derece güçlü bir altyapı oluşu ile birlikte Hotels.com bugün dünyanın birçok ülkesine, farklı dillerde hizmet veren markalardan biridir. Çağrı merkezinde sunduğu rezervasyonla ilgili tüm aksilikler dahil olmak üzere doğrudan Hotels.com çağrı merkezi telefon numarası üzerinden iletişime geçebilir ve anlık olarak destek, yardım, öneri ya da şikayetlerinizi oluşturabilirsiniz.

Yapacağınız tüm görüşmeler içerisinde sizi karşılayan Türkiye’de çalışan çağrı merkezi temsilcileriyle Türkçe dil destekli şekilde görüşebilir ve son derece en doğru çözüm odaklı biçimde ne kadar kibar davrandıklarını da taleplerinizi dinlerken fark edebilirsiniz.

Haftanın 7 günü boyunca saat 09.00 – 22.00 saatleri arasında Hotels.com müşteri hizmetleri telefon no ile arayıp bilgi edinebilir, hizmetler hakkında ya da rezervasyonlarınız hakkında taleplerinizi de bildirebilirsiniz. Firmanın iletişim bilgileri hem internet sayfasında yer almakta hem de online şekilde sunduğu hizmetlere ek olarak telefon desteği de sunmaktadır. Bu sayede görüşlerinizi ya da canlı telefon görüşmesi yaparak iletişimde olma konusunda da bilgi, destek alabilirsiniz.

HOTELS.COM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 00800 4488 21698

HOTELS.COM Şikâyet Hattı

Hotels.com internet sitesiyle beraber tüm online rezervasyon süreçleri işleyebilir ve konaklama, lüks otellerden rezervasyon yaptırma veya bu rezervasyonlarınızla ilgili oluşan soru, sorun ya da problemler hakkında bilgi, destek almak için iletişim formu da doldurabilirsiniz. İnternet sayfalarında yer alan iletişim formundan kendilerine ulaşarak, istediğiniz gibi Hotels.com şikayet hattı olarak online bildirimde bulunabilir ya da telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Direkt olarak müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde aşağıda yer alan şikayet hattı telefon numarasını da kullanabilirsiniz.

HOTELS.COM Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası: 00800 4488 21698

HOTELS.COM İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İstediğiniz her an sosyal medya hesapları üzerinden de güncel promosyonlar, indirim veya kampanya duyuruları hakkında bilgi almak için Hotels.com sosyal medya takipçisi olabilirsiniz. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarından anında Hotels.com duyurularına da ulaşabilirsiniz.

HOTELS.COM Destek E-posta Adresi: servicetr@chat.hotels.com

HOTELS.COM Facebook

HOTELS.COM Twitter

HOTELS.COM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!