22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Kargo hizmetleri denildiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer alan Horoz Lojistik, yurt içi ve yurt dışı hizmet veren bir karga firmasıdır. 1942 yılında kurulan Horoz Lojistik, kurulduğu ilk günden bu yana kendisini sürekli olarak geliştirmiş bir firmadır. Gaziantep merkezli olan Horoz Lojistik, teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha da hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır.

Gübre taşıma işi ile sektöre giriş yapan Horoz Lojistik, bu alandaki taşımacılık faaliyetlerini kısa süre içerisinde dünyaya taşımaya karar vermiştir. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı alanında ilklere imza atan Horoz Lojistik, Ortadoğu ülkelerine de taşımacılık işlerini ulaştırmıştır.

2000’li yıllarda büyük bir adım atan firma uluslararası deniz ve hava yolu şirketleri ile anlaşma imzalamıştır. Bu alanda kendisini göstermeye başlayan Horoz Lojistik, kısa süre içerisinde dünya çapında adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir.

105 ayrı ülkeye lojistik desteği veren Horoz Lojistik, Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer almaya başlamıştır. Horoz Lojistik aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Horoz Lojistik’in çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 202 33 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile firmayla ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!