Honda Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Japonya merkezli olan Honda, 1948 yılında kurulmuş bir otomotiv markasıdır. Honda, ilk kurulduğu yıllarda sadece motosiklet üretimi yaparken, ilerleyen zamanlarda otomobil, su motorları, robot ve güç ekipmanları üreterek de farklı sektörlerde yer almıştır.

Dünya çapında son derece ünlü olan Honda, Türkiye’de de pek çok kişi tarafından tercih edilen bir markadır. Özellikle Civic modeli ile satış rekorları kıran Honda, araba ve motosiklet alanında ürün satışları ile dikkat çeker.

Honda markasının Türkiye’de aktif olarak kullandığı 0212 numaralı bir çağrı merkezi iletişim numarası da vardır. Çağrı merkezi aracılığı sayesinde Honda ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve size yakın olan Honda yetkili servis noktaları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz 0212 234 66 32 numarasını tuşlayarak Honda yetkililerine sizler de ulaşabilirsiniz.


Honda Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Honda çağrı merkezinin biraz daha hızlı çalışması gerekiyor bence. Türkiye’deki hizmetlerinden çok memnun olduğum markaların çağrı merkezlerinin bu kadar yavaş çalışması biraz kötü hissettiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir