24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Herseybusepette sitesi Lalegül Medya tarafından kurulmuştur. Lalegül Çarşı ve Lalegül Neşriyat ürünlerini internet üzerinden satan alışveriş sitesi Herseybusepette, kısa süre içerisinde geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Lalegül Çarşı ve Lalegül Neşriyat ürünlerini satın almak isteyen insanların büyük bir çoğunluğu günümüzde bu internet sitesini tercih etmektedir.

Cübbeli Ahmet Hocaefendi kitapları, Lalegül Dergisi, Lalegül Çarşı ürünleri, Lalegül Çocuk ve diğer özel ürünlerin satışını sunan internet sitesinden alışveriş yapmak tamamen güvenilirdir. En güvenilir şekilde alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Herseybusepette adresi günün her anında erişebileceğiniz bir online alışveriş sitesidir.

Üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığı adresi tercih ederek sizler de ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin siparişlerini verebilir ve ürünlerin adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Herseybusepette aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Herseybusepette sitesinin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 912 10 58 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkililere iletebilirsiniz. Alışverişiniz ile ilgili yaşadığınız sorunlarda da Herseybusepette çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezini kullanarak Lalegül Çarşı ve Lalegül Neşriyat ürünlerini de kolay bir şekilde satın almayı tercih edebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!