30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Doğal ve dengeli beslenmeyi benimsemiş bir marka olan Hero Baby, uluslararası bir gıda markasıdır. Uzun yıllardır sektör içerisinde farklılık yaratan Hero Baby, kurulduğu ilk günden beri hizmet kalitesini sürekli olarak artırarak çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel bir şekilde sektörde ilerleyen ve sektöre yenilikler getiren Hero Baby, sağlıklı besinlere insanların en güvenilir şekilde ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Lezzetli, doğal ve kaliteli besinleri tutkulu bir şekilde hedef kitlesiyle paylaşan Hero Baby, bebeğinize güvenilir bir şekilde sunabileceğiniz gıdaları sizlere ulaştırmaktadır. Sağlıklı ve güvenilir ürünleri sunan Hero Baby müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmıştır.

Hero baby müşteri hizmetleri telefon numarası 444 ile başlamaktadır siz anne babalar bebeğinizin sağlıklı büyümesi için en iyi bebek mamasın arayışında mutlaka Hero baby bebek mamasını deneyiniz. Hero baby bebeklerin gereken bütün besin değerlerini sağlamak amacı ile üretilmiştir.

Hero baby çağrı merkezinde beslenme uzmanı bulunmaktadır sizlerde çocuğunuzun nasıl yemek yemesi gerektiği hakkında bilgi almak için görüşmek isterseniz 1 tuşuna basabilirsiniz.

Ek gıda ve mama kampanyaları için 0 tuşuna basabilirsiniz

Hero Baby Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 4 376

Çağrı merkezini puanlayın!