22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1980 yılında ABD’de kurulan Herbalife, 1998 yılında Türkiye’de de hizmet vermeye başlamıştır. Gün geçtikçe daha da büyümeye devam eden ünlü marka kişisel bakım ürünleri ve takviye edici gıdaların satışını yapmaktadır. Geniş bir ağa sahip olan Herbalife, kaliteli ve güvenli ürünlerini uzman kişiler tarafından hazırlayarak sizlere sunmaktadır.

Gün içerisinde kendinizi daha sağlıklı ve canlı hissetmenize imkan sağlayan Herbalife’ın kişisel bakım ürünlerini kullandıktan bir süre sonra gözle görülür bir şekilde ürünlerin faydalarını hissetmeye başlayabilirsiniz. Katkı maddesi içermeyen güvenilir ve sağlıklı ürünleri ile dikkat çeken Herbalife ürünleri sayesinde kendinizi her an yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Yenilikleri yakından takip eden Herbalife ekibi müşteri ilişkilerine ve müşteri memnuniyetine her zaman büyük bir özen göstermiştir. Türkiye’deki ürünlerini Gıda Bakanlığı tarafından onaylatarak müşteri kitlesiyle buluşturan Herbalife günümüzün en büyük markaları arasında yer almaktadır.

Herbalife aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Hafta içi her gün 08:30 – 12:00 ile 13:00 – 17:30 arasında Herbalife çağrı merkezini arayabilirsiniz. 0216 542 75 90 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezine istek, soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Herbalife’ın müşteri hizmetlerine dilerseniz resmi internet siteleri ve e-posta adresleri üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!