25 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Hepsi Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502524004/ 08505580333

Hepsi Burada hizmetlerinden, yan kuruluşlarından biri olarak tanınan Hepsiexpress, bugün Türkiye’de onlarca şehirde hizmet sağlayan bir hizmeti sizlere sunuyor. Her zaman en hızlı, en tazesi olacağı mottosu ile sağladığı hizmetlerde Hepsiexpress, anlaşmalı mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizi internet üzerinden gerçekleştirerek evinize, iş yerinize kadar gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

Tamamen dijital ve tamamen telefonunuz üzerinden mobil uygulama ile gerçekleştirmekte olduğunuz bu hizmette uygun fiyatlar çerçevesinde market ve yemek siparişlerinizi, en hızlı şekilde ücretsiz teslimat ile kapınızda olacak şekilde isteyebiliyorsunuz.

Bugün pek çok marka ile anlaşmalı şekilde market ve yemek siparişlerinizi getiren kuryeleriyle beraber Hepsiexpress, sektörde yenilik kazandırıyor ve pek çok açıdan da sizlere kolalyık sağlıyor. Bu anlamda dilediğiniz her zaman Hepsi Express müşteri hizmetleri ile soru ve sorunlarınızda da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Telefon üzerinden anlaşmalı marketlerde, fırın ihtiyaçlarından sebze ve meyve reyonuna, et, balık ürünlerinden atıştırmalık ürünlere kadar pek çok ürünlerinizin siparişi tek tık ile verebilir ve en hızlı şekilde ürünlerin evinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hepsi Express Nasıl Kullanılır?

Hepsiexpress’in avantajlı imkanlarından yararlanmak için siz de uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, birçok mağazayı keşfedebilirsiniz. Uygulama üzerinde market, yemek, çiçek ve su gibi ana kategorilere ayrılmış olan anlaşmalı işletmelerden size en yakın olanı seçebilirsiniz.

Teslimat adresinizi sisteme tanımladığınızda, sizlere bu bilgiler daha detaylı şekilde ulaşacağı gibi evdeyken evinize işteyken işinize direkt olarak ürün seçimlerinizi yapabilir ve en yakın anlaşmalı işletmelere ait şekilde siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödemeleriniz Hepsiburada’da bulunan kayıtlı kredi kartlarıyla yapabileceğiniz gibi isterseniz yeni bir kart ile tanımlama yaparak gerçekleştirin. Tüm siparişleriniz tamamlandıktan sonra en yakın mağaza üzerinden Hepsiexpress güvencesiyle birlikte kapınıza kadar siparişleriniz ulaşacaktır. Olası tüm sorunlarda ise Hepsi Express telefon numarası üzerinden çağrı merkeziyle görüşebilirsiniz.

Hepsi Express Anlaşmalı Mağazalar Hangileridir?

Market alışverişlerinde, yemek alışverişlerinde, su ve çiçek alışverişlerinizin tamamında HepsiExpress’i kullanabilirsiniz. Bunun için her birinde size en yakın mağazadan sipariş vermeniz için adres tanımlaması yapmak yeterli olacaktır.

Market için şu mağazalardan alışverişlerinizi HepsiExpress güvencesiyle talep edebiliyorsunuz: Amasya Et Ürünleri, Başgimpa, BP Express, Eve Shop, Gourmet Garage, Hakmar Express, Happy Center, Kaya Çiftliği, Kim Market, Onur Market, Opet Ultramarket, Üçler, Taze Masa, Süpermarket, Mini Market, Mopaş.

Yemek siparişlerinizde ise Divan Pastanesi, Kahve Dünyası, Little Caesars, McDonald’s, Pizza Lazza markalarından birinden sipariş verecekseniz, direkt olarak HepsiExpress’i kullanabilirsiniz.

Su siparişlerinizde anlaşmalı mağaza sadece Saka Su ve Sırma Su şeklindedir.

Çiçeklerinizi sipariş vermek ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese ulaşması için ise Hepsiexpress Çiçek hizmetinizdedir.

Alfabetik sıraya göre bugün HepsiExpress Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydin, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Yalova ve Zonguldak olmak üzere pek çok şehirde aktif şekilde hizmet veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hepsi Express Telefon Numarası

Hepsi Express iletişim: 08502524004 / 08505580333

Şu anda tüm şehirlerde ücretsiz teslimat imkanlarıyla beraber faydalanmakta olacağınız HepsiExpress için istediğiniz her zaman çağrı merkezi ile de görüşebilirsiniz. Bunun için HepsiExpress çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileriyle sipariş süreci, sipariş sonrası iptal, iade, memnuniyetsizlik ya da benzer pek çok konuda bilgi alabilir, destek sağlanmasını isteyebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hepsi Express İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet üzerinden tamamen mobil uygulama ile yapacağınız alışveriş imkanları sayesinde market alışverişinden su siparişlerinize kadar pek çok alışveriş sürecinizi HepsiExpress ile tamamlayın. Bunun için aşağıdaki sosyal medya hesaplarından çeşitli kampanya duyurularını da takip ederek dilediğiniz şekilde de bilgiden faydalanabilirsiniz.

Hepsi Express E-posta Adresi:

HEPSİ EXPRESS Facebook

HEPSİ EXPRESS Twitter

HEPSİ EXPRESS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!