30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

HDİ Destek Telefon Numarası: 0850 222 84 34

Sigortacılık sektöründe hakimiyeti eline almayı her geçen gün başarmak isteyen, güçlü ve binlerce müşterisiyle birlikte her yıl sigorta ile güvence sağlayan Hdi Sigorta, bugün Hdi Sigorta AŞ olarak Türkiye’nin birçok noktasında bulunan acentesiyle birlikte hizmet vermektedir. Uluslararası gücüyle tanıştırmak isteyen Hdi Sigorta, markalaşmış ve kurumsal yanıyla birlikte müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek istiyor.

HDI Hakkında

İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge, Samsun Bölge Müdürlükleri olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde bölge müdürlükleri ile uzman acenteleri sayesinde kurumsal kimliğini en iyi şekilde müşterilerine yansıtmakta, sigortacılık alanında da hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır.

HDI International AG grubu olarak Hdi Sigorta AŞ, bugün Almanya’da 3. büyük sigorta şirketi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda 150 farklı ülkede de hizmet sunan Talanx AG bünyesi altında sigorta grubu olarak bilinmektedir. Böylesine güçlü ve Alman disiplinli şirket ile ilgili olumsuz deneyimleriniz, sorun ve sorularınıza dair görüşmelerde anında Hdi sigorta hasar müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezinden yapacağınız görüşmelerde olası sorularınız ve problemlere karşı destek alabilirsiniz.

Hdi Sigorta Hizmetleri Nelerdir?

Başta sigortacılık sektörüne dair her şeyi yapabilen kapasitede olan Hdi Sigorta, bugün cep telefonu sigortasından tutun da araç sigortalarına, ev ve iş yerleri sigortaları, bireysel sağlık sigortası gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Bütünüyle hizmetleri şu şekildedir:

  • Araç sigortası
  • Ev ve iş yeri sigortası
  • Nakliye sigortası
  • Tarım sigortası
  • Mühendislik sigortası
  • Bireysel sağlık sigortası

Ve dahası denilecek nitelikte özel kampanyalar, belirli dönemlerde yaptıkları özel sigorta çeşitleriyle beraber müşterilerine en avantajlı teklifler vermektedir.

Kaza Anında Hdi Sigorta Nasıl Ulaşırım?

Eğer kaza anında destek almak isteyeceğiniz bir telefon numarası arıyorsanız, Hdi Sigorta çağrı merkezini arayabilirsiniz. Hdi Sigorta hasar iletişim numarası aşağıdaki gibidir. Bu telefon numarasından anında yetkililere ulaşabilir, yaşamış olduğunuz olumsuz süreç hakkında anlık destek, bilgi ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.

HDİ Destek ve Kaza Anında Aramak İçin Telefon Numarası

HDİ Kaza ihbar Telefon Numarası: 0850 222 84 34

Evleriniz ya da iş yerleriniz hakkında sigorta süreçleriniz, ihtiyaç duyduğunuz araç sigortası veya sağlık sigortasına dair birçok konuyla alakalı olarak görüşme yapacağınız Hdi Sigorta yetkililerine 0850’li numaradan anında ulaşabiliyorsunuz. Çağrı merkezi üzerinden yetkili birime ulaşabilir, Hızlı Destek İstasyonu olarak hem e-mail hem de telefondan bilgi ve destek sunan markanın telefondan desteğinden de faydalanabilirsiniz.

Bu sayfada bulunan hem telefon hem de email üzerinden Hdi Sigorta çağrı merkezi iletişimi kurmak mümkündür. Kendi tanımlamaları ile Hızlı Destek İstasyonu olarak tanıdığımız marka, güçlü bir şekilde sizlere destek ve hizmet sağlarken, doğru yetkililer ile iletişime geçeceğiniz gibi kaza anında ya da benzer süreçlerde anında iletişime geçebilirsiniz. 

Aynı zamanda aşağıdaki iletişim formuyla da iletişime geçerek, istediğiniz soru ve sorunlar hakkında birebir görüşebilir; bilgi ve destek alabilirsiniz. Hdi Sigorta sayesinde istediğiniz her zaman en iyi iletişimden faydalanabilirsiniz.

HDİ İletişim Formu Adresi: https://www.hdisigorta.com.tr/iletisim/bize-ulasin

HDİ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Hdi Sigorta, sigortacılık alanında ve sektöründe başlı başına hizmet veren bir markadır. Bu konuda faydalanacağınız en yeni imkanlar ile birlikte en yeni hizmetleri ve avantajlarını da öğrenmek için direkt olarak iletişime geçeceğiniz, markanın müşterileriyle irtibatta olması adına bulunduğu sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Aşağıda yer alan tüm sosyal medya hesaplarından istediğinizi takibe alabilir ve markanın duyurularından her an haberdar olabilirsiniz.

HDİ İletişim Email Adresi: info@hdisigorta.com.tr

HDİ Facebook

HDİ Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!