1996 yılında Ankara’da kurulan HD İskender, günümüzün en ünlü ve popüler döner markaları arasında yer almaktadır. HD İskender, ülkemizin ilk iskender zinciri olma özelliğini de taşımaktadır. Fiyatı, kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan HD İskender’in İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Kayseri, Konya, Mersin, Eskişehir, Bursa ve Aydın gibi pek çok farklı şehrimizde bayilikleri yer almaktadır.

HD İskender’in müşterilerine sunduğu lezzetli ürünleri arasında patlıcanlı iskender, mercimek çorbası, künefe, mevsim salataları, hellim salata, patlıcan ezme, patates kızartması, elma dilim patates gibi farklı lezzetler bulunmaktadır. HD İskender, üretimini üstlendiği tüm ürünleri müşterileri ile günlük olarak paylaşmaktadır.

HD İskender aynı zamanda müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için çağrı merkezini de aktif olarak kullanmaktadır. 0212’li çağrı merkezi numarası üzerinden hizmet veren HD İskender’in bu çağrı merkezini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bayilik ve şube açma işlemleri ile ilgili de bilgi alabileceğiniz HD İskender çağrı merkezini arayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

0800 211 22 22 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca HD İskender’in resmi internet sitesinde yer alan resmi e-posta adresi üzerinden de firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!