7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

1997 yılının Mart ayında Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını alan Hayat Su, ürün gamını Haziran 1999 yılında Akmina maden suyu lansmanı ile bir üst noktaya taşımıştır. Nisan 2000 tarihinde ise damacana üretimine başlayan Hayat Su, 2003 yılında Şaşal ve Akmina Meyveli’yi marka portföyüne eklemiştir.

2010 yılında Disney karakterli çocuklara özel ilk su ambalajıyla Hayat Kids tüketicilere sunulmuştur. 2011 yılında ise Türkiye’nin ilk ve tek özel korumalı ambalaja sahip bebek ürünü Hayat Baby üretimine başlanmıştır. Son olarak 20016 yılında Su İçerken Eğlen mottosuyla Disney karakterli maskot ürünleriyle sektörün inovasyon alanında da lider markası olmayı başarmıştır.

Hayat Su, bütün bu ürün gamını Türk tüketicilere sunarken, en üstün kalitede, ultra hijyenik, sağlıklı ve lezzetli olması prensibiyle üretmek için üretim ve tedarik zincirini uluslararası standartlarda sürdürmektedir. Yerli üretime odaklanan markanın stratejisini bu zemin üzerine kurması tüketicilerin de hizmetlerden memnun kalmasını sağlamıştır. Hayat Su çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 07 44 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!