Halk TV Çağrı Merkezi Direk Bağlanma Numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen Halk TV, aslında oldukça eski bir kuruluştur. 10 Ocak 2005 tarihinde kurulmuş olan Halk TV, ortaya çıkışında Deniz Baykal’ın oldukça büyük katkısı bulunmaktadır. Kuruluşuna Deniz Baykal’ın öncülük ettiğini söylesek yanlış olmaz. Ankara’da kurulmuş olan Televizyon kanalı, Digitürk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox gibi hemen hemen tüm platformlarda yayın yapmaktadır.

Kanal yayın akışı olarak dikkate alındığında genel anlamda bir haber kanalı olmasından ötürü hemen hemen her an güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçülük görüşünü benimsemiş bir kanaldır. Halk TV’nin hizmette bulunan bir çağrı numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla soru ve isteklerinizi dile getirebileceğiniz gibi öneri ve şikayetlerinizi de paylaşabilirsiniz. Halk TV Çağrı merkezi direk bağlanma numarası  0312 iki yüz otuz altı 64 yirmi beş’dir.


Halk TV Çağrı Merkezi Direk Bağlanma Numarası” için 6 yorum

 1. Iyi aksamlar istabul sancaktepe yenidoganda siahli catisma var ve herkes cok tedirgin cocuklarimiz cok korkuyor. Boyle bi kutlama sekli olamaz

 2. Merhaba,
  Lütfen şu yazım yanlışını düzeltin, neresi mi ? DİREK BAĞLANMA !!! Doğrusu “DİREKT” tir.

  1. Merhabalar
   Haklı eleştirinizi dikkate alacağız. Fakat “direk” bir “Galat-ı meşhur” olarak direkt yerine gündelik hayatta kullanılmaktadır. Google üzerinden yapılan aramalar websitesi ziyaretçi sayısı bakımından çok önemlidir ve yaptığımız ölçümler “direk”in “direkt”ten çok daha fazla yaygın kullanımda olduğu ve kullanıcıların “direk bağlanma” tamlamasını çok daha sık kullandığı göstermektedir.
   Yine de yaptığınız bu eleştiriyi kıymetli ve haklı buluştuğumuzu belirtir, teşekkür ederiz.
   direkbaglanma.net

 3. İyi bir Halk Tv İzleyicisi olmam nedeniyle sizlere bazı eleştirilerim olacak.
  Bazı programlarınızda program sunucuları güncel sorun ve sıkıntıları sıraladıktan sonra, bazen de hiç tespit yapmadan direk olarak, özellikle; ”’bu konuda CHP ne yapıyor? ”diye konuklara sorular yöneltiyor, CHP nin yetersizliğinden dem vuruluyor ve bu tutum program sonuna kadar ısrarla devam ediyor. Ben CHP üyesi değilim, ama Türkiye’nin içinde bulunduğu bu kaos ortamından kurtulmasını isteyen, bu uğurda her fırsatta Türkiye gerçeklerini karşımdakilere anlatan, bu konuda çözüm yolunu gösteren, seçimlerde herhangi bir partiliden daha çok sandıklara ve oylara sahip çıkan ve takip eden biri olarak program sunucularınızın bu ısrarlı tutumundan oldukça rahatsızım. Bu tutum dolaylı olarak AKP”ye yarıyor, (isterseniz bunun niye böyle olduğunu detaylı açıklarım.) CHP nin hataları yok mu? Çook? ama eleştirmenin yeri burası değil ve zamanı da değil. Bu tutum ve davranıştan kaçınılmasını istiyorum. İktidarın o kadar çok hatalı uygulamaları var ki, gün boyu bu konularda haber yapsanız inanın ki vaktiniz yetmez, ama ne yapalım en kolayı CHP ye vurmak diyorsanız (hem nalı, hem mıh’ı misali) onuda si bilirsiniz, sonuçta kaybeden siz olacaksınız.

  1. Eleştirinizi yayımlıyoruz fakat bu eleştirilerinizi resmî yollardan direk halk TV’ye websitesi üzerinden yapmalısınız.
   Sağlıcakla.

 4. bir haftadır akyseri sebest bölgede görüntü var ses yok ankara neden telofonlara cevap vermiyor gayri ciddi bir tutum içerisindesiniz bilginiz olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir