Halk TV Çağrı Merkezi Direk Bağlanma Numarası

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen Halk TV, aslında oldukça eski bir kuruluştur. 10 Ocak 2005 tarihinde kurulmuş olan Halk TV, ortaya çıkışında Deniz Baykal’ın oldukça büyük katkısı bulunmaktadır. Kuruluşuna Deniz Baykal’ın öncülük ettiğini söylesek yanlış olmaz. Ankara’da kurulmuş olan Televizyon kanalı, Digitürk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox gibi hemen hemen tüm platformlarda yayın yapmaktadır.

Kanal yayın akışı olarak dikkate alındığında genel anlamda bir haber kanalı olmasından ötürü hemen hemen her an güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçülük görüşünü benimsemiş bir kanaldır. Halk TV’nin hizmette bulunan bir çağrı numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla soru ve isteklerinizi dile getirebileceğiniz gibi öneri ve şikayetlerinizi de paylaşabilirsiniz. Halk TV Çağrı merkezi direk bağlanma numarası  0312 iki yüz otuz altı 64 yirmi beş’dir.

Bir önceki yazımız olan Güle Güle Oturun İletişim Numarası ve Whatsapp Hattı başlıklı makalemizde güle güle oturun canlı destek, güle güle oturun iletişim bilgileri ve güle güle oturun iletişim whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.


Halk TV Çağrı Merkezi Direk Bağlanma Numarası” için bir yorum

  1. Iyi aksamlar istabul sancaktepe yenidoganda siahli catisma var ve herkes cok tedirgin cocuklarimiz cok korkuyor. Boyle bi kutlama sekli olamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir