Halk Emeklilik Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

4 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Son yıllarda adı sık sık duyulan bireysel emeklilik sistemi, insanların daha rahat bir emeklilik dönemi geçirebilmesini sağlıyor. Özel bir emeklilik sistemi olan bireysel emeklilik sistemi maaşınıza ek gelir sağlayabilmenize imkan tanıyor.

Devlet tarafından da desteklenen bireysel emeklilik sistemine dahil olduğunuzda ve emeklilik hakkı elde ettiğiniz durumlarda talep ettiğiniz durumda paranızı topluca alabiliyorsunuz. Belirli bir sistem üzerinden de düzenli olarak belirli süre boyunca emekli maaşı da alabiliyorsunuz.

1 Ocak 2013 tarihinden beri devlet katkısı ile desteklenen bireysel emeklilik sistemine yatırdığınız her para için %25 oranında devlet katkısı da alabiliyorsunuz. Halk Emeklilik tarafından da sunulan bu sistem ile ilgili bilgi almak isterseniz Halk Emeklilik çağrı merkezi numarası olan 444 44 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Ayrıca Halk Emeklilik’e ulaşmaki sterseniz 0850 800 44 00 numarasını da tuşlayabilirsiniz. Halk Emeklilik e-mail adresi olan [email protected] adresini de kullanmayı deneyebilirsiniz.


Halk Emeklilik Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Halk Emeklilik çağrı merkezine bir türlü bağlanamadım. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilmek için ne yapmam gerektiğini tam olarak anlayamadım. Menüler çok karışık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir