GSD Yatırım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

GSD Yatırım Bankası 1998 yılında GSD Holding’in %99.9 ortaklığı ile kurulmuştur. Şubat 1999 tarihinde ise yatırım bankacılığı lisansı almıştır. Bankaların faaliyet gösterdiği ve yetkili bulundukları para ile sermaye piyasalarına yönelik izinlerine de hak kazanan GSD Yatırım Bankası ülkemizdeki özel sektöre ait yatırım bankaları arasında en güvenilir olanlarındandır.

Yüksek özsermayesi, fonları ve karları ile dikkat çeken GSD Yatırım Bankası yeni dinamikler geliştirip bu dinamikleri paylaşan ve büyümesini sürekli olarak aktif ve sağlıklı bir yapıda ilerlemesine borçlu olan bir yatırım bankasıdır.

GSD yatırım bankası güçlü sermaye yatırımı ile müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Türkiye’de 1 şubede sadece İstanbul’da yatırım hizmeti vermektedir. İşlemlerinizi bankadan gün içerisinde giderek yaptırabilirsiniz. Diğer zamanlarda müşteri hizmetleri telefon numarasından arayarak her türlü sorunlarınıza çözüm odaklı sonuçlar getirmektedirler.

GSD yatırım bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını ve nasıl bağlanmasını bilmeyenler için aşağıdaki kısa adımları deneyerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GSD yatırım bankası çağrı merkezine bağlanma:

Direk telefonunuzdan “0216 587 90 00” arayınız.

Direk “0” tuşuna basarak karşınıza çıkan müşteri temsilcisinden işlemlerinizi halledebilirsiniz.


GSD Yatırım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Çağrı merkezine bağlanmak çok zor. Defalarca operatöre bağlanmak için çağrı merkezini aradım ve farklı yollar denedim. Sanırım menülerin karışıklığından dolayı operatöre doğrudan bağlanabilmek biraz zaman alıyor. Ancak burada belirttiğiniz yöntemler sayesinde müşteri temsilcilerine son derece hızlı bir şekilde bağlanabildim. Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir