7 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

Greyder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08507440777

60 yıldan bu yana Türkiye’de ayakkabı markası olarak, modaya yön veren ve pek çok alanda tercih edilen ayakkabı markası Greyder, her geçen gün ayakkabı modasında yüksek seçimleri ve tercihleriyle beraber kendi yolunu en iyi şekilde çiziyor, kullanıcılarına hizmet sağlıyor. Bu açıdan koleksiyon ayakkabı tutkunlarının istediği şekilde tercih edeceği ve ön planda da sezondan sezona uygun fiyatlı ayakkabıları, yenilikçi düşüncesiyle satın alacakları şekilde tercihler yapılıyor.

Greyder bugün sahip olduğu markanın gücüyle birlikte Kadın, Erkek, Çocuk olmak üzere 3 ana kategoriye hem ayakkabı hem de diğer aksesuarları üreterek her mevsimde harika modelleriyle damgasını vuruyor. Kaliteli ve sağlamlık konusunda da hem şık hem de kaliteli olan herkese beklentilerinin çok üzerinde bir hizmet vererek 400’e yakın şubesiyle, satış noktasıyla hizmetlerini vermeye devam ediyor. Greyder müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her zaman telefonla görüşme yaparak ya da diğer iletişim kanallarından iletişime geçerek istediğiniz gibi iletişimde olabilirsiniz.

Greyder şikayet hattı

Greyder Şikayet Telefon Numarası: 08507440777

Herhangi bir ayakkabı kusuru ya da satış memnuniyetsizliği, memnuniyeti veya iletişim noktasında öneri, istek gibi konulara dair her konuda görüşebilirsiniz. Greyder, günümüzde ayakkabı olarak yaz sıcaklarına karşı hava alan esnek ayakkabılarıyla kışın ise suya dayanıklı her mevsimde giyilebilir pek çok modellerde ayakkabılarını kullanıcılarına sunuyor.

Greyder İnternetten Alışverişe Açık mı?

Doğrudan kendi internet sitesi olan greyder.com adresiyle, internetten alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize dair ayakkabı satın almayı düşündüğünüzde Greyder markasından dilediğiniz pek çok modellere göz atabilirsiniz. Asla kargo ücreti ödemeden satın alacağınız ayakkabılarda ister üye olup isterseniz de misafir girişi ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Olası süreçlerinizde destek almanız gerekirse müşteri temsilcileriyle sayfamızdaki telefon numarasından ulaşarak Greyder iletişim numarası ile iletişimde kalabilirsiniz. Tüm sipariş esnasında destek alacağınız gibi dilediğiniz şekilde de görüşme yapabilirsiniz.

Greyder Ayakkabı Siparişi Nasıl Takip Edilir?

Eğer internet üzerinden bir ayakkabı siparişi verdiyseniz, siparişinizi kargoya verilmesiyle beraber e-posta yoluyla bilgilendirilerek takip edebilirsiniz. E-postanıza gelecek kargo takibi bilgisiyle takip edeceğiniz gibi üye girişi yaparak Hesabım sayfasında yer alan güncel sipariş menüsünden de sipariş kargo durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunlar dışında da dilerseniz Greyder çağrı merkezi üzerinden de iletişime geçerek istediğiniz gibi bilgi almak mümkün olacaktır.

Hafta içi her gün saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi amaçlayan Greyder ile birlikte iletişimde kalabilir ve ayakkabı seçimleriniz sonrasında, olası soru ve sorunlarınıza karşı destek alabilirsiniz. Her türlü problemde, önerileriniz veya şikayetlerinizde sizlere yardımcı olacak olan destek ekibi çağrı merkezi ile iletişimde olabilirsiniz.

Greyder İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Dilediğiniz her zaman aşağıda yer alan Greyder sosyal medya hesaplarından markanın ayakkabı dünyasını gezebilir ve pek çok modele göz atabilirsiniz. Sezon sezon yaptıkları çeşitli kampanyalarıyla, indirimleriyle beraber Sneaker, aktif spor, sandalet ve terlik gibi ürünlerde indirimleri yakalayabilirsiniz. Yazılı iletişim konusunda da e-posta adresinden de iletişimde olabilirsiniz.

Greyder E-posta Adresi: onlinesatis@greyder.com

GREYDER Facebook

GREYDER Twitter

GREYDER İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!