10 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

GRATİS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 210 69 00

Türkiye’de ana hedef kitle kadınlar olmak üzere açılan ve kozmetik, güzellik alanları içinde ürünleriyle beraber ön planda olmayı başaran kozmetik mağazalarından biri Gratis, zamanla beraber yaygınlaşan ve birçok mağaza zinciri oluşturmasıyla beraber Türkiye’nin en büyük kozmetik ve güzellik alanında mağazalarından biri oldu. Hem uygun fiyatlarıyla beraber hem de bayanlara yönelik yepyeni ürünlerini sunuyor oluşu ile geniş ürün çeşidine sahip Gratis’te alışverişler de çok uygun fiyatlarla yapılabiliyor.

Kadınların genel olarak ilgi alanı olan tüm bakım, kozmetik ve güzellik malzemelerini bulabildiği Gratis, tüm insanlara da genel olarak ağız bakımından kişisel bakım ürünlerine kadar birçok çeşitlilikte ürün sunuyor. Anne ve çocuklara özel ürünlerin de bulunduğu bu mağaza içerisinde birçok kişisel bakım ürünleri sabit olmak üzere çeşitli ürünler bulmak mümkündür.

Gratis iletişim numarası

Kaliteli mağazacılık anlayışıyla beraber müşteri memnuniyetini birleştirmek isteyen markaya ulaşmak isteyen müşteriler de, Gratis müşteri hizmetleri telefon numarasıyla beraber anında ulaşabiliyor ve görüşlerini paylaşabiliyorlar. İnternetten alışveriş konusunda etkin bir şekilde hizmet veren, mağaza üzerinden de alışverişlerini yapmaya olanak tanıyan Gratis müşteri memnuniyeti en üst seviyede olması adına tüm talep ve sorular hakkında da çağrı merkezinden destek sunmaktadır.

GRATİS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gratis’in sunduğu tüm ürünlerle ilgili olarak görüşme yapmak istediğinizde Gratis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp bilgi alabilir, hizmetler hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Doğru iletişim kanallarını kullanarak siz de istediğiniz her zaman çok yönlü şekilde çözüm üretecek nitelikte müşteri temsilcileriyle aşağıdaki telefon numarasını kullanarak görüşebilirsiniz.

GRATİS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502106900

GRATİS Şikâyet Hattı

Her gün saat 10.00 – 22.00 saatleri arasında çağrı merkezi üzerinden bağlantı yaparak görüşebileceğiniz müşteri temsilcileri sayesinde Gratis mağazasına ait tüm hizmetler, ürünler ve yaşamış olduğunuz alışveriş tecrübelerinizdeki olumsuzluklar hakkında şikayet kaydı açabilirsiniz. Kurumsal destek veren Gratis çağrı merkezi sayesinde tüm taleplerinizi bildirerek, müşteri memnuniyeti adına yapılabilir süreçler hakkında da her zaman en iyi bilgiyi ve yönlendirmeyi de temsilcilerle görüştükten sonra alabilirsiniz.

Gratis, mağazacılık dışında online satışı sayesinde hedef kitlesine internet üzerinden de ulaşmayı başaran ve tüm alışverişlerde hızlı çözüm sağlayan bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Yardım ve Destek sayfası ile internet sayfası üzerinden birçok soruya da hızlı yanıt alabileceğiniz şekilde altyapı kurulmuş durumdadır. Dilediğiniz her zaman iletişim sayfasından da yazılı olarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

GRATİS Müşteri Hizmeti Yardım Destek Sayfası:

https://www.gratis.com/yardim-ve-destek

GRATİS İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternetten verdiğiniz Gratis siparişlerde sipariş takip süreçleriniz, 7 gün 24 saat boyunca online iletişim kanalları olarak e-posta ya da iletişim sayfası üzerinden alışveriş tecrübelerinizde oluşan aksaklıkları gidermek adına kısa sürede bilgi ve destek alabilirsiniz. Gratis e-posta ve sosyal medya hesapları tamamı aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman bu hesaplardan da ulaşabilir, aktif Gratis kampanyaları ve duyularını anında öğrenebilirsiniz.

GRATİS Destek E-posta Adresi: info@gratis.com

GRATİS Facebook

GRATİS Twitter

GRATİS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!