İnternet üzerinden feribot ve otobüs bileti almak isteyenlerin tercih ettiği siteler arasında yer alan Govego farklı kategori seçeneklerinde işlem yapmak isteyenlerin kolay bir şekilde ileri tarihli bilet alabilmesini de sağlamaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeken Govego ulaşım konusunda destek alabileceğiniz güvenilir adresler arasındadır.

Zamandan tasarruf elde edebilmenizi sağlayan Govego, güvenilir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır. İnternet sitesi üzerinden yapılacak işlemler sonrasında ödeme seçeneğinizi belirleyerek kolay bir şekilde satın alım işleminizi tamamlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabileceğiniz Govego sisteminde yer alan seçenekleri bulunduğunuz şehirden gideceğiniz farklı şehre doğru belirleyebilir ve bilet satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz iade seçeneği de bulunan Govego, uzun yıllardır hizmet veren bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Güvenilir ödeme seçenekleri ve satış sonrası desteği ile oluşabilecek sorunlara karşı müşterilerinin taleplerini karşılayan Govego aynı zamanda müşterilerine çağrı merkezi üzerinden de hizmet sunmaktadır.

Govego çağrı merkezini arayarak iade-iptal ve değişim gibi konularda destek alabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 0850 360 04 34 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!