7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden olan The Goodyear Tire & Rubber Company’nin 21 ülkede 47 fabrikası, ABD ve Lüksemburgda iki inovasyon merkezi ve kendi bünyesinde ortalama 63.000 çalışanı vardır. Goodyear’ın Türkiye’deki iştiraki olarak 1961 yılında kurulan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş. 2.000’e yakın personeli ile Adapazarı ve İzmit fabrikalarında hizmet vermektedir.

Fulda, Sava, Debica ve Kelly markaları çatısı altında tüketici lastikleri ve ticari lastikler üreten ünlü marka İstanbul Sanayi Odası’nın sıralamasında Türkiye’nin en büyük ilk 100 şirketi arasında yer almaktadır. Türkiye’nin aynı zamanda en büyük ihracatçıları arasında da bulunan Goodyear hisseleri Borsa İstanbul’da “GOODY” sembolüyle işlem görmektedir.

Yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün bir üst noktaya taşıyabilmeyi başaran Goodyear, üretimini üstlendiği ürünleriyle geniş bir hedef kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Türkiye’nin en önemli markaları arasında bulunan Goodyear çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Goodyear çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 329 50 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. İsterseniz markanın resmi e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcileriyle bağlantı kurabilirsiniz.  

Çağrı merkezini puanlayın!