Son yıllarda dizilerin ve filmlerin gözde isimleri arasında yer alan Timur Acar’ın renkli ve eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen Gönder Gitsin programı, birbirine benzeyen yarışma formatlarından sıkılan kişiler için ideal bir programdır. Yarışma dikkat, bilgi, ekip çalışması ve uyum gibi öğeleri bünyesinde harmanlayabilen bir program olarak dikkat çekmektedir.

Programda yarışmacılara farklı başlıklar ile ilgili 4 adet resim gösterilmektedir. Bu resimlerden 3 tanesi ise konu başlığına uygunken diğer 1 tanesi uygun olmayan bir fotoğraftan oluşmaktadır. Yarışmacılar, soru ile alakası olmayan fotoğrafı farklı varsayımlarla bularak yarışma formatına isim veren şekli ile gönder gitsin demektedir.

24 Haziran 2017 tarihinden beri izleyenler ile buluşan Gönder Gitsin programı, Fox TV ekranlarında yayınlanan bir programdır. Cumartesi günleri saat 20:00’da ekranlarda olan programın birincisine büyük ödül olarak 150.000 TL verilmektedir. Gönder Gitsin programının WhatsApp iletişim numarası bulunmamaktadır.

Programın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak programa başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular, program ekibi tarafından büyük bir titizlikle incelendikten sonra değerlendirme altına alınmaktadır. Başvurunuz onaylandığı zaman size en kısa süre içerisinde bildirim yapılmaktadır.

Çağrı merkezini puanlayın!