Gmail Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi Yardım Merkezi Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Google bünyesinde hizmet veren Gmail, 2004 yılında hizmete açılmıştır. Kullanıcılarına ücretsiz olarak e-posta hizmeti sağlayan platform, reklam destekli çalışmaktadır. Dünya çapında 1milyardan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Android kullanıcıları Google Play Store’u kullanabilmek için bir Google kimliğine sahiptir. Bunun için bir Gmail hesabı açmaları gerekmektedir. Bu nedenle Gmail kullanım oranı oldukça artmakta ve bu kullanıcıların %70’i mobil platformlardan kullanmaktadır.

Üstün koruma sistemi ve her platformdan erişim imkanı sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Youtube gibi önemli platformlarla da entegre çalışması, Youtube’a üye olabilmek içinde Gmail hesabına ihtiyaç duyduğunuz için oldukça kullanışlı bir E-posta servisi olmayı başarıyor.

Her geçen gün teknolojisini geliştirerek, daha güvenli bir ortam oluşturmaya çalışan Google maalesef Gmail için bir çağrı merkezi bulundurmuyor. Muhtemelen bu kadar kullanıcıyla başa çıkabilecek bir çağrı merkezi oluşturulamayacağı için bir yardım sayfası hazırlayarak, sorabileceğiniz neredeyse tüm sorulara yanıt vermiş. Ha yine de farklı bir soru sormanız gerekiyorsa, yine bu sayfadan gönderme imkanınız bulunuyor.

Gmail Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi, Gmail Yardım Sayfası Direk Bağlanma:

Gmail Yardım Merkezi


Gmail Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi Yardım Merkezi Direk Bağlanma” için 5 yorum

  1. Yiğenim azarda vip üyesi olmuş benim telefonum la googol play den başka bir hesap la o hesabı da unutmuş benim hesabımlada olmuyor azar vip üyeliği mi iptal etmek istiyorum

  2. 2 yaşındaki kızım telefon ile satın alma işlemi gerçekleştirmiş işlemi iptal ettirmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir