Global Kargo firması toplu dağıtım hizmeti sunan bir firmadır. İhtiyaç duyulduğu her durumda toplu olarak yapılabilecek dağıtım işlemleri konusunda profesyonel destek almak isterseniz Global Kargo’yu tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet anlayışı ile hareket eden firma kısa süre içerisinde tüm isteklerinize cevap verebilecek firmalar arasındadır. Broşür, dergi ve pek çok farklı seçenek üzerinden yapılabilecek toplu dağıtımlarda profesyonel çalışmalar sergileyen Global Kargo, depolama hizmeti de sunmaktadır.

Gerekli olan durumlarda depolama hizmeti ile ürünleri güvenilir şekilde saklayabilecek Global Kargo, güvenilir depolama hizmeti sunar. Güvenilir bir ortamda gerçekleştirilen depolama hizmetleri herhangi bir sorun yaşamadan ürünlerinizin saklanmasını sağlar.

Hızlı kurye hizmeti ile dikkat çeken Global Kargo, yurtiçi ve yurtdışı yapılan gönderimleri tam zamanında teslim eder. Kurumsal çalışmaları ve müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken Global Kargo ile çalışarak işlerinizin tam zamanında tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Online ortamlarda yapılabilecek işlemler sayesinde kullanıcıların merak edebileceği her detay şeffaf bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Kargo fiyatlarıyla ilgili bilgi almak ve işlemlerin güncel durumları gibi farklı bilgiler online ortamlardan takip edilebilmektedir.

Global Kargo aynı zamanda çağrı merkezi ile de hizmet vermektedir. Global Kargo ile iletişime geçmek isterseniz 0212 655 67 66 numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın resmi e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!