Özel kampanyaları ile dikkat çeken ve son yıllarda adından sık sık söz ettirmeyi başaran Getir, iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır. 2015 yılında kurulan ve kısa süre içerisinde popülerliği yakalayan Getir şu an sadece İstanbul’da hizmet sunmaktadır.

Onlarca farklı kategori içerisindeki yüzlerce ürün seçeneği ile göz dolduran Getir sayesinde gündelik ev ihtiyaçlarınızı ve normal market alışverişlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde seçtiğiniz ürünleri adresinize teslim eden Getir, tamamen güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Getir ürünleri arasında yiyecek, içecek, bebek ürünleri, evcil hayvan ihtiyaçları ve daha pek çok farklı kategoride ürünler yer almaktadır. Tek bir dokunuş ile bütün ürünlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Getir sayesinde siparişlerinizi dakikalar içerisinde teslim alabilirsiniz.

Siparişlerinize özel tanımlanan kuryeyi de anlık olarak görebilir ve cep telefonu ile iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi kolaylıkla takip edebilmenizi sağlayan Getir ile yaptığınız alışverişin faturasını e-posta adresinize de talep edebilir ve e-fatura olarak takip edebilirsiniz.

Getir’in aynı zamanda günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezi de bulunmaktadır. 0850 532 50 50 numarasını tuşlayarak siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve müşteri hizmetlerine aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz.