7 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Genpa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123590359

GSM teknoloji Türkiye’ye 1993 yıllarında ulaşmasıyla beraber bu sektör içerisinde de birbirinden farklı yepyeni hizmet alanları oluşturulmuştur. Bunlardan biri de GENPA markasıdır. Genpa, İstanbul’da Erdem Holding tarafından kurulmuş bir marka olarak iletişim dünyasında birbirinden farklı teknik servis destekleriyle beraber hizmet vermektedir. Bugün Türkiye’nin dört bir yanında teknik servis hizmet noktalarıyla beraber birçok telefon konusunda da teknik desteğe devam eder.

1000’in üzerinde bayisi bulunan ve 3000’den fazla satış noktasıyla beraber hizmet vermeye devam eden Genpa markası GSM sektöründe büyük bir kuruluş olarak bilinir. Genpa teknik servis iletişim numarası sayfamızda da yer aldığı üzere 0212’li telefon numarası olup hafta içi her gün saat 08.15 – 17.15 saatleri arasında ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Genpa Teknik Servis Canlı Destek Var mı?

İnternet sitesine giriş sağladığınızda da sol üstte bulunan Teknik Servis canlı destek ile birlikte hafta içi her gün saat 08.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet alacağınız bilgisine ulaşabilir, ilgili bilginin üzerine tıklayıp direkt canlı destek ile birebir görüşme de yapabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Genpa Hizmetleri Nelerdir?

Genpa, bugün Apple markasının yetkili servis sağlayıcısı olarak tanımlanır. Türkiye’de verdiği bu hizmetlerle beraber Apple üzerinden alacağınız her türlü ürüne karşılık yetkili servis sağlayıcısı unvanıyla beraber teknik servis desteği alabilirsiniz. Böylece iPhone, iPad, Beats, Apple TV ve diğer birçok Apple aksesuarlarıyla ilgili tüm sorunlarınıza çözüm için teknisyenlerin olduğu Genpa tesislerine getirerek teknik destek alabilirsiniz.

iPhone Ekranım Kırıldı, Aynı Gün Genpa’da Yaptırabilir miyim?

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Evet, bunu kolaylıkla ve güvenle yaptırmak mümkündür. Eğer iPhone telefonunuz modeli iPhone 6S ve üstü bir modelse, sizlerde aynı gün içerisinde ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Bunun için tüm Apple servis noktalarında hizmet veren Genpa, aynı gün iPhone ekran onarım hizmetlerini saat 13.00’a kadar getiren müşterilerine sunmaktadır.

Genpa’da Servise Verdiğim Cihazım Ne Durumda? Ne Zaman Tamir Olacak?

Eğer herhangi bir sebepten dolayı telefonunuzda oluşan bir arıza karşılığında, teknik servisten yardım almak amacıyla Genpa servisten faydalandıysanız ve cihazınızla ilgili son durumu öğrenmek istiyorsanız sizlerde https://www.genpateknikservis.com.tr/servis-merkezlerimiz adresi üzerinden yetkili teknik serviste bulunan arızalı ürün için servis takip numarası, telefon IMEI numarası bilgilerini girerek sorgula butonunu tuşlayınız. Cihazınızla ilgili olarak tüm süreci ve servis durumunu öğrenebilirsiniz.

Telefonum Genpa Satışlı mı Nasıl Öğrenebilirim?

Telefonunuzun Genpa teknik servis kapsamında olup olmadığını öğrenmek için sizlerde sorgulama ekranında bilgi sahibi olabilirsiniz. Genpa müşteri hizmetleri ile telefondan görüşmek yerine doğrudan internet sayfasında bulunan https://www.genpateknikservis.com.tr/teknik-servis/genpa-satisli-urun-sorgulama adresiyle beraber Genpa satışlı telefona sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Eğer telefonunuz Genpa satışlı değilse dahi ücret karşılığında da anlaşmalı olunan markalar ile Genpa yetkili servislerinden faydalanabilirsiniz.

E-Posta Adresi: info@genpa.com.tr

Yukarıda bulunan e-posta adresine IMEI numaranızı göndererek, Genpa yetkili servislerden servis hizmeti alıp alamayacağınız, bu konuda nasıl görüşme yapacağınıza ve sürecin nasıl ilerlemesi gerektiğine dair detaylı bilgi alabilirsiniz.

Genpa’nın internet sitesinde arızalı cihaz teknik servis online kayıt formu dahil olmak üzere pek çok şeyi yapacağınız gibi anlaşmalı olduğu Apple, Xiaomi Turkcell T-Serisi, Turkcell VINN, Oppo, Realme, Infinix ve Cellularline gibi cihazların tamamında da teknik destek alabilirsiniz.

Ayrıca Genpa teknik servisin tüm sosyal medya hesaplarına da aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir, günlük, haftalık yaptıkları çeşitli avantajlı haberleri de direkt olarak buradan takip edebilirsiniz:

GENPA Facebook

GENPA Twitter

GENPA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!