Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

28 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

1978 yılında kurulan Genpa, pek çok farklı teknoloji firmasının distribütörlüğünü üstlenmektedir. Turkcell cihazlarının da toptan ve perakende satışı ile dağıtımını yapan Genpa, teknik destek ağı da yaygın olan bir şirkettir. Genpa, kendi ürünlerini internet sitesi aracılığı ile ve çağrı merkezi aracılığı ile müşterileri ile buluşturmaktadır. Türkiye’de 1800’ü aşkın ayrı noktası bulunan Genpa’nın çağrı merkezi de bulunmaktadır.

Genpa’nın çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 359 0 359 numarasını veya 0212 359 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile Genpa’ya soru, istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Genpa’nın resmi internet sitesi aracılığı ile de canlı destek alabilmeniz mümkündür. Genpa çağrı merkezi ve canlı destek hattı hafta içi her gün 08:15 ile 17:15 arası hizmet vermektedir.


Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Bu firmanın çağrı merkezlerine neden hiç bakılmıyor. Kaç defa aradım kendilerini ama bir türlü müşteri temsilcileriyle görüşemedim. Hat düştüğü zaman sürekli başka yere yönlendirmeleri de ayrı bir sorun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir