Cep telefonu üreticileri gelişen mobilya dünya ile birlikte artık ülkemizde de hizmet vermeye başlamış durumdadır. Cep telefonu üreticileri arasında yer alan General Mobile markası da bu markalar arasındadır.

GSM sektöründe cep telefonu üretimi yapan ve dünyanın dört bir yanında teknik servisi bulunan General Mobile, aynı zamanda yedek parçalarını da kolaylıkla bulabileceğiniz bir üretici firmadır.

General Mobile’ın üretiminden kaynaklı yaşanan sorunlar ya da zamana, kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan sorunlarda General Mobile’ın çağrı merkezi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Size en yakın General Mobile perakende satış mağazası ile iletişim sağlayarak General Mobile cihazlarınız ile ilgili tüm soru, görüş, öneri ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. General Mobile’ın müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0212 371 15 00 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Aynı numara üzerinden General Mobile markalı ürünler ile ilgili detaylı bilgiler de alabilirsiniz. Ayrıca General Mobile’ın online iletişim kanallarını da kullanarak yetkililere ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!