Yayınladığı yarışma programları ve kaliteli diziler ile dikkat çeken Kanal D, reality show programlarıyla da dikkat çeken bir kanal olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin en fazla izlenen kanalları arasında yer alan Kanal D ekranlarında izleyenleriyle buluşan reality show programı Gel Barışalım, ünlü oyuncu Asuman Dabak tarafından sunulmaktadır.

Sorun yaşayan çiftleri barıştırmak amacıyla yayın hayatına başlayan bu program evlilik programlarını sevenlere de hitap etmeyi başaran Gel Barışalım çiftlerin yanı sıra sorun yaşayan diğer insanları da bir araya getirmektedir. İlginç hikayelerin işlendiği Gel Barışalım programı, büyük özlemlerin yer aldığı bir programdır. Programdaki sunucu olan Asuman Dabak’a uzman psikolog da eşlik etmektedir.

Gel Barışalım programına ulaşabileceğiniz 0212’li telefon numarası da bulunmaktadır. Ayrıca programın WhatsApp iletişim adresi de bulunmaktadır. 0212 702 30 30 numarasını tuşlayarak programın çağrı merkezine erişebilir veya 0555 762 62 62 numarası üzerinden programın WhatsApp iletişim numarasına erişebilirsiniz. Bu numaralar aracılığıyla program yetkililerine bağlanabilir ve programa başvuruda da bulunabilirsiniz.

Programa ait numaraları tuşladığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!