Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gardrops günümüzde son derece popüler bir hale gelmiş olan mobil satış uygulamasıdır. Kadınların kullanmadıkları, bedeni uygun olmayan ve ihtiyaç duymadığı ürünleri tek bir tıklama ile satabilmelerini sağlar. Uygulamaya Facebook üzerinden giriş yapabilmeniz de mümkündür.

Giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta ve kozmetik gibi kategorilerde satış yapılan Gardrops tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir platformdur. Gardrops’un aktif olarak kullanılan herhangi bir çağrı merkezi numarası yoktur. Ancak uygulamanın resmi internet sitesi ve e-posta adresi üzerinden istek, soru, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilmeniz mümkündür.

Gardrops ile ilgili detaylı bilgi almak ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için destek@gardrops.com adresini kullanabilirsiniz. Firmanın yoğunluğuna göre bütün e-postalarınıza geri dönüş belirli bir bekleme süresi sonrasında sağlanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir