12 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

GARDROPS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: bulunmamaktadır. Sadece mail destek@gardrops.com

Giymediğiniz kıyafetlerinizi satarak para kazanma yolu olan ikinci el kıyafet sitesi Gardrops ile birlikte abiye, çanta, aksesuar, kozmetik ve daha birçok marka kıyafetlerinizin satışını yaparak kazanabilir. ya da beğendiğiniz markalara ait kıyafetler olup olmadığını inceleyerek, fotoğraflarından temiz anlaşılır olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Gardrops içerisinde giyim, ayakkabı, çanta gibi ana kategoriler bulunmakta olup burada birçok kıyafet satışı yapabilirsiniz. Aynı zamanda ünlü gardrops sayfalarıyla beraber de Seda Sayan’dan Gülben Ergen’e Gülşen’den Seray Sever’e kadar pek çok sanatçının da hangi kıyafetlerini satışa çıkardıklarını görebilir ve beğendiğiniz sanatçıların kıyafetlerini en uygun fiyatlarla beraber satın alabilirsiniz. Gardrops müşteri hizmetleri bu noktada interaktif şekilde bir çalışma sürdürürken, soru ve sorunlarınıza dair aktif sayfalar içerisinde de tüm sorularınıza yanıt vermeyi başarıyor.

Gardrops ile ilgili detaylı bilgi almak ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için destek@gardrops.com adresini kullanabilirsiniz. Firmanın yoğunluğuna göre bütün e-postalarınıza geri dönüş belirli bir bekleme süresi sonrasında sağlanabilmektedir.

GARDROPS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Var mı?

Doğrudan Gardrops internet sitesini müşteri destek telefon numarası bulunmamaktadır. Site içerisinde tüm bilgiler yer alırken, faydalanacağınız şey internet sitesinde basit bir şekilde üyelik oluşturmak, ilan girmek veya ilanlara göz atarak alışverişlerinizi gerçekleştirmek olacaktır.

Gardrops’ta Satış Nasıl Yapılır?

Kıyafetlerinizi artık giymiyorsanız ve satılabilir durumdaysa, fotoğraflarını çekip paylaşın ve satıcılarla Gardrops üzerinden iletişimde olun. Satın alan bir kişi çıktığında ise kargo ile göndererek kazancınızı hesaba yükleyebilirsiniz.

Ürünü sattıktan sonra kredinize yüklenen tutarları IBAN banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Para çekme talepleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanır ve talep ettiğinizde de bu ödemeler sizlere ulaşmış olacaktır.

Gardrops ile Satın Alma Nasıl Yapılır?

Beğendiğiniz bir kıyafeti almak istediğinizde, en uygun fiyata bulduğunuz bu kıyafetleri “Hemen Al” butonuyla direkt kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz. Ürün satıcı tarafından kargoya verildiğinde, direkt olarak sizlere bildirim gelecektir. Kargo sizlere ulaştığında ve sorunsuz olarak ürününüzü aldığınızda ise, ücret karşı tarafa gönderilir.

Güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz, markalı ürünlerin satışlarında da %100 orijinal marka olduklarını beyan eden ve buna göre de ücretsiz iade garantisi sunan Gardrops, doğrudan mobil uygulamalarda aktif şekilde kullanılan bir yapıdır.

GARDROPS E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet üzerinden pratik bir ulaşacağınız gibi mobil telefonunuzdan da her zaman erişerek, hesabınızda ikinci el kıyafetlerinizi satabileceğiniz bir yapı olan Gardrops ile birlikte siz de her zaman kazanç elde edebilirsiniz. Destek almak istediğiniz herhangi bir konuda aşağıdaki e-posta adresini kullanabilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

GARDROPS Eposta Adresi: destek@gardrops.com

Belirli dönemlerde güne özel kampanyalar olduğu gibi çeşitli duyurular hakkında hem bilgi almak hem de bilgi sahibi olmak istediğinizde aktif şekilde aşağıdaki sosyal medya hesaplarından da Gardrops ile iletişimde olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanan markanın tüm hesapları aşağıdaki gibidir:

GARDROPS Facebook

GARDROPS Twitter

GARDROPS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!